Skocz do zawartości

Historia edycji

mateo2558

mateo2558

W dniu 24.09.2024 o 18:31, mariush19 napisał(a):

Nie widzę opcji edytuj, jeszcze nagrałem film

na samym początku jest te tryknięcie. Występuje przy zamykaniu tylko

Nie wiem jak działa w skodzie. Ale brzmi to jak problem el, tzn powiem na przykładzie altea xl. Podobny dźwięk i problem z otwarciem zamka czasami ok czasami nie. Ale po rozebraniu zamka problem był w silniczki otwierania, odłamała się jedną noga i czasami łączyło. Niestety nigdy nie otwierałem zamka w o3 ale stawiam że też są 2 silniczki zamykający i otwierający. Co do wiązki łatwo wtedy sprawdzisz np miernikiem czy puszcza impuls na zamek. Bo jak by z wiązka był problem to np przy otwartych drzwiach (ręcznie zaryglować, żeby samochód myślał że ma zamknięty zamek) kable się ułożą inaczej i pewnie zadziała normalnie. Tak szukałem problemu właśnie w Seacie ale w każdej pozycji drzwi problem był ten sam to otworzyłem zamek. 

mateo2558

mateo2558

W dniu 24.09.2024 o 18:31, mariush19 napisał(a):

Nie widzę opcji edytuj, jeszcze nagrałem film

na samym początku jest te tryknięcie. Występuje przy zamykaniu tylko

Nie wiem jak działa w skodzie. Ale brzmi to jak problem el, tzn powiem na przykładzie altea xl. Podobny dźwięk i problem z otwarciem zamka czasami ok czasami nie. Ale po rozebraniu zamka problem był w silniczki otwierania, odłamała się jedną noga i czasami łączyło. 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team