Skocz do zawartości

Historia edycji

tomojer0

tomojer0

 

W dniu 1.10.2024 o 18:02, mateo2558 napisał(a):

Daj sobie spokój. 

Tu jest nas wielu w różnych silnikach i ludzie wymieniali różne rzeczy a efekt. Żaden 🙂

 

U mnie pierwsze odpalenie to tak że sekunda może dwie kręcenia. Później "na dotyk". A czasami ma dzień że bez żadnego myślenia odpala. Ja już dawno dałem sobie spokój stwierdzając że ten typ tak ma(coś zepsute).

Tylko że u mnie na początku dobrze odpalał a teraz mam wrazenie że coraz gorzej z biegiem czasu. Dziś to myślałem że nie odpali wgl.  - Tak długo kręcił.

tomojer0

tomojer0

Tylko że u mnie na początku dobrze odpalał a teraz jest coraz gorzej z biegiem czasu.

W dniu 1.10.2024 o 18:02, mateo2558 napisał(a):

Daj sobie spokój. 

Tu jest nas wielu w różnych silnikach i ludzie wymieniali różne rzeczy a efekt. Żaden 🙂

 

U mnie pierwsze odpalenie to tak że sekunda może dwie kręcenia. Później "na dotyk". A czasami ma dzień że bez żadnego myślenia odpala. Ja już dawno dałem sobie spokój stwierdzając że ten typ tak ma(coś zepsute).

Tylko że u mnie na początku dobrze odpalał a teraz mam wrazenie że coraz gorzej z biegiem czasu. Dziś to myślałem że nie odpali wgl.  - Tak długo kręcił.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team