Ogólnie myślę czy nie odkręcić ich kluczem dynamometrycznym żeby nie przesadzić z siłą. Niestety z każdej strony słyszę że takich rzeczy kluczem dynamometrycznym się nie robi. Ponadto zastanawiam się nad tym czy wymianę świec lepiej robić na zimnym czy ciepłym silniku.
Historia edycji
Ogólnie myślę czy nie odkręcić ich kluczem dynamometrycznym żeby nie przesadzić z siłą. Niestety z każdej strony słyszę że takich rzeczy kluczem dynamometryczny się nie robi. Ponadto zastanawiam się nad tym czy wymianę świec lepiej robić na zimnym czy ciepłym silniku.
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
- Brak zarejestrowanych użytkowników online
-
Podobna zawartość
-
- 0 odpowiedzi
- 148 wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 179 wyświetleń
-
octavia 3 Kontrolka świateł mijania Octavia 3
Przez Zima99,
- kontrolka świateł mijania
- wyłącznik świateł
- (i 1 więcej)
- 0 odpowiedzi
- 230 wyświetleń
-
octavia 3 szukam schematu instalacji poziomowania reflektorów
Przez misiek0705,
- czujnik poziomowania
- wiązka
- (i 2 więcej)
- 0 odpowiedzi
- 117 wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 114 wyświetleń
-