Skocz do zawartości

Dziwne stuki podczas jazdy


Konrad123

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry przychodze z pytaniem mam dziwne stuki podczas przyspieszania nie zależnie od biegu nie zależnie od prędkości tylko pod mocniejszym obciążeniem skoda octavia 1 1.9 tdi asv 110 km 2003 r. 386tys km poduszki wymienione dołączam filmik w co mam celować juz nie mam pomysłów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team