Skocz do zawartości

Problem z płynną zmianą biegów z 1 na 2 z 2 na 3


Tomek247

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Skoda Octavia IV 1,5 TSI manual 09.2023 131 tys przebiegu,

Problem przy zmianie biegu z 1 na 2 i z 2 na 3 - raz na dziesięć udaje się zmienić bieg płynnie - szczególnie z 1 na 2, czy wolno, czy szybko przyspieszam, bez względu czy puszczam sprzęgło natychmiast czy trochę płynniej, nie ma to znaczenia, załącza się bieg to jest szarpnięcie, albo nawet takie podwójne potrójne jakby się lekko "zadławił" - ktoś miał podobny problem ?

Podejrzewam dwumase albo sprzęgło, tylko przebieg nie duży - w większości autostrada no i ruszyć raczej udaje się płynnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team