Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Koledzy ma ktoś problem z hamulcami  ? po nocy pedał hamulca jest twardy zaczyna hamować z opóźnieniem dopiero po 3-4 mocniejszym wciśnięciu hamulca, później jest trochę lepiej ale wraz żeby abs się włączyl trzeba użyć sporego nacisku a pedał jakby nie było wspomagania hamowania w piątek jadę do wimaru na serwis

Reklamy dla niezalogowanych
55 minut temu, Michał_U napisał:

Koledzy ma ktoś problem z hamulcami  ? po nocy pedał hamulca jest twardy zaczyna hamować z opóźnieniem dopiero po 3-4 mocniejszym wciśnięciu hamulca, później jest trochę lepiej ale wraz żeby abs się włączyl trzeba użyć sporego nacisku a pedał jakby nie było wspomagania hamowania w piątek jadę do wimaru na serwis

Miałem kiedyś podobnie w OII 1.9 TDI to przetarł mi się przewód od podciśnienia czy jakoś tak. 

mam nadzieje że to jakaś drobnostka, serwis na 18:30 w piątek,  jak u Was było z samochodem zastępczym na czas naprawy ?

4 minuty temu, Michał_U napisał:

mam nadzieje że to jakaś drobnostka, serwis na 18:30 w piątek,  jak u Was było z samochodem zastępczym na czas naprawy ?

Ja dostawałem samochód bez problemu w cenie usługi. U mnie naprawa tego przewodu kosztowała 200 zł.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.