Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Witam, w oryginale halogeny w RS mają żarówki i świecą na żółto...Słabo to wygląda przy xenonach.

Wymieniał już ktoś te żarówki?? A jeżli tak to na LED i za jakie pieniądze a może są jakieś fajne H8 żeby nie było błędów a fajny efekt???

Reklamy dla niezalogowanych

Skorzystaj z wyszukiwarki, jako nowemu polecam. Znajdziesz kilka propozycji np. https://octavia.team/temat/168-motohidpl-oswietlenie-i-akcesoria-vag-rabat-10/?page=5&tab=comments#comment-10627 lub inne.

Rzadko zamykamy wątki, ale postaraj się proszę zanim zdasz pytanie przeszukać forum @TOMII761

ScreenShot 2017-11-11 o 20.29.47.png

Przyjacielu LEMUR - jestem tu nowy a Ty robisz za Boga i to rozumiem. Zanim dodałem temat miałem obiekcje czy mnie nie skarcisz po raz drugi ale nie znalazłem takiego tematu. Ten link który mi przesłałeś ma zupełnie tytuł a potem się zapętla wiec nie miej do mnie żalu. Chyba że mnie poprowadzisz jak wyszukiwać po hasłach i gdzie je wpisywać np. "LED przeciwmgielny" i wyświeli się wszystko z o tych hasłach.

Mimo wszystko jestem mega pozytywnie zaskoczony fachowością ludzi na tym forum. Widać że to co robią to ich pasja i chętnie się nią dzielą.

Jeżeli chcesz i czujesz taką potrzebę to mnie zablokuj i nie robię tego złośliwie. Pozdrawiam

P.S.

Panowie tak trzymać bo świetnie się znacie na rzeczy DZIĘKUJĘ:-)

wpisałem LED CORNER czyl dokładnie to o co pytasz ;-)

wyskoczyło kilka wątków, i podałem ci link gdzie potem są jeszcze inne propozycje.

nikt tu nie robi za faceta z brodą ani za tego co po jeziorze chodzi. Pomaga każdy każdemu, ale wiesz... nieco luzu więcej i chęci ;-)

Okay, to powiedz gdzie to wpisałeś? Gdzie jest ta wyszukiwarka bo wpisywałem w "szukaj..." i wynik był 0

TOMII761 udało ci się znaleźć info jakie żarówki i jak się dobrać do tych halogenów bo mam też lekki niesmak ja widzę te cornery przy xenonach. pzdr

Znalazłem żarówki Osram Cool White i cena za 2 szt to 103zl. Są niebieskie i nie wiem jak będą świeciły. 

Wiem na 100% ze LEDy będą najlepsze ale ich koszt 4szt + 4szt kasowniki mnie zabija ...😳

Panowie, może jakaś podpowiedz z doświadczenia???

35 minut temu, borewicz78 napisał:

TOMII761 udało ci się znaleźć info jakie żarówki i jak się dobrać do tych halogenów bo mam też lekki niesmak ja widzę te cornery przy xenonach. pzdr

Musisz zdjąć obudowę po silnikiem i wtedy masz dostęp do żarówek. W zwykłej SO jest to bardzo proste a RS bez obudowy nic nie zrobisz😳😊

Dzisiaj się tez dowiedziałem ze można zdjąć koła i trochę odkręcić nadkola. 

Jak zmienisz to daj znac jak to zrobiłeś😊

Najpierw muszę kupić żarówki. Znalazłem coś takiego na forum Octavi :

http://sklep.motohid.pl/pl/p/H11-H16-LED-15xSMD-Samsung-LENS-biala-4700k-Osram-type/1348

było też napisane na forum  że wystarczy dolną osłonę zdjąć.

Jaki typ jest tych żarówek Osram Cool White ?

pzdr

Ten sklep to fachowcy. Musisz ich pytać bo maja dużą wiedzę. Pamiętaj ze do naszej skody musi byc typ żarówki PDJ19-3 (to jest typ mocowania)

do Ledow musisz miec kasowniki błędów chyba ze umiesz sobie sam adaptacje zrobic😋 cena kompletu to około 460zl

w opisie zobacz  że ten typ właśnie mają a co do błędów "Można stosować w grupie VW w autach z CAN wraz z naszym adapterem H8 led likwidującym błędy "spalonej żarówki"."

Dopytam ich czy trzeba coś majstrować w kompie.

A tak poza to podaj typ żarówek jakie kupiłeś.

Zapytaj👍 Daj znac o postępach 

Ja jeszcze nie kupiłem do halogenów. 

Caly środek + lusterka mam w LED od tej firmy o działa super

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.