Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Witam jaka polecacie stacje multimedialną do 1000 zł lub mniej ale na androidzie. Wiem ze columbus jest dobra ale niestety poza moim budżetem.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Reklamy dla niezalogowanych

I takie i takie. Jak z chin to chciałbym taka żeby mi podzialala dłużej niż miesiąc:) Dziękuję wogole że zainteresował się pan moim postem :)

Jaka Octavia dokładnie?

Nie na androidzie (Do O2) ale dużo osób chwali (+wysyłka z Niemiec) Kliknij!

Dużo dobrych opinii ma też (Kliknij) (Na minus wysyłka z Chin - na razie niedostępna z Niemiec) ale wszystko zależy do czego potrzebujesz dodatkowo radia (Nawigacja, stan auta???).

Więc tak oktavia 2 2009 rok. Jak dla mnie to żeby miała GPS. Możliwość sparowania telefonu za pomocą bluetooth dzwonienie i odbieranie połączeń. Nie chciałbym żeby była na windowsie ce gdyż słyszałem że jest wolniejszy. To główne cechy jakie chciałbym aby miała. Możliwość wgrania automapy janosika Google maps i takie tam

Pierwszy jak i drugi to strickte chińczyk. Co do pierwszego to też jest dostępny w chinach (Kliknij). Praktycznie w obydwóch przypadkach płacisz za dropshopping. Pierwsze wychodzi około 1090 złoty w chinach a na Allegro też ci wysyłają z Chin (Z wyjątkiem drugiej aukcji)

Tą drugą bym odpuścił.. Już trochę letni model poza tym w chinach ten model kosztuj grosze ok. 144$ czyli około 520 złoty (Masz link, kliknij)

Reasumując kupiłbym tą moją propozycję na androidzie (właśnie sam do niej się przymierzam, minus bo nie ma fizycznego przycisku) - Chodź praktycznie wszystko to to samo :-D Później poszukam czegoś jeszcze ^_^

No właśnie powiem Ci że chyba lepiej żeby było jakby były te pokrętła. Tak mi się wydaje że są praktyczniejsze jeśli chodzi o samo podglasnianie radia niż całowanie w ekranowy przycisk

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team