Skocz do zawartości
maciekRS

octavia 3 Szarpanie silnika i brak mocy przy 140kmh

Recommended Posts

Cześć panowie . Mam taki problem dziś wystąpiły u mnie w kurze takie objawy przy predkosci 140 km/h i wciśniętym kick downie obroty stają w miejscu wręcz spadają nie raz się odwiesi i jest normalnie ale po chwili znowu szarpanie silnika i zero reakcji na wciśnięty do oporu gaz i jest tak jakby tryb awaryjny i szarpanie i spadek mocy . Po pierwszej diagnostyce przez kompa nie wykazał żadnych błędów i chcieli mnie odesłać z kwitkiem ze skody ale wziąłem ze sobą mechanika i pokazałem mu o co biega i przy drugiej diagnostyce dopiero wyrzuciło błąd „ usterka silnika „ sonda lambda za bogata mieszanka „ czy to coś poważnego czy może to przez chu.owe paliwo ?  Paliwo leje na Orlenie zatankowałem na innym cpn i problem ten sam . Problem występuje tylko przy prędkościach 130+ 

Po dzisiejszym serwisie Aso nie wie co jest grane i wysłali zapytanie do skody .. next serwis we wtorek może dowiem się czegoś więcej .  Coś ktoś może doradzić ? 

Edytowano przez maciekRS

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team