Skocz do zawartości

Historia edycji

fokinlol

fokinlol

Witam wszystkich, kupiłem używaną Octavię А8 (nie jest już na gwarancji), aktualne dane urządzenia są następujące:

Numer urządzenia: 5E3035816B 
HW: H56
SW: MOI3_EU_SK_R6680L (1668)

MIB Helper wskazuje, że najnowsze dostępne oprogramowanie sprzętowe dla mojego urządzenia to MOI_3_EU_SK_R8030L (SW:1803)

Nie mogę jednak znaleźć takiego pliku do pobrania.

Proszę mi powiedzieć: czy to oprogramowanie jest naprawdę najnowsze, czy mogę zainstalować jakiś inny (na przykład 1941)? Jeśli możesz zainstalować 1941 (znalazłem taki plik), czy musisz zainstalować jakiś pośredni firmware przed jego instalacją?

Z góry dziękuję!

fokinlol

fokinlol

Witam wszystkich, kupiłem używaną Octavię (nie jest już na gwarancji), aktualne dane urządzenia są następujące:

Numer urządzenia: 5E3035816B 
HW: H56
SW: MOI3_EU_SK_R6680L (1668)

MIB Helper wskazuje, że najnowsze dostępne oprogramowanie sprzętowe dla mojego urządzenia to MOI_3_EU_SK_R8030L (SW:1803)

Nie mogę jednak znaleźć takiego pliku do pobrania.

Proszę mi powiedzieć: czy to oprogramowanie jest naprawdę najnowsze, czy mogę zainstalować jakiś inny (na przykład 1941)? Jeśli możesz zainstalować 1941 (znalazłem taki plik), czy musisz zainstalować jakiś pośredni firmware przed jego instalacją?

Z góry dziękuję!

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team