Skocz do zawartości

Historia edycji

Krzysiek1298J

Krzysiek1298J

Witam na forum. Od niedawna jestem posiadaczem Skody Octavii 4 (TMBJJ7NX8MY091610). Zainteresowałem się aktualizacjami jakie są dostępne na stronie Skody - w zasadzie są to tylko mapy i logotypy stacji.

Czy w przypadku mojego systemu możliwa jest aktualizacja?

 

20240908_162544.jpg

Krzysiek1298J

Krzysiek1298J

Witam na forum. Od niedawna jestem posiadaczem Skody Octavii 4 (TMBJJ7NX8MY091610). Zainteresowałem się aktualizacjami jakie są dostępne na stronie Skody - w zasadzie są to tylko mapy i logotypy stacji.

Mapy już ściągnąłem i wgrywam na pendrive. Zastanawiam się jednak czy nie była by wskazana aktualizacja samego systemu. System jaki posiadam jest następujący. Czy mogę prosić o wskazówki czy aktualizować i o namiar na soft? Dziękuję.

 

20240908_162544.jpg

Krzysiek1298J

Krzysiek1298J

Witam na forum. Od niedawna jestem posiadaczem Skody Octavii 4 (TMBJJ7NX8MY091610). Zainteresowałem się aktualizacjami jakie są dostępne na stronie Skody - w zasadzie są to tylko mapy i logotypy stacji.

Mapy już ściągnąłem i wgrywam na pendrive. Zastanawiam się jednak czy nie była by wskazana aktualizacja samego systemu. System jaki posiadam jest następujący. Czy mogę prosić o wskazówki czy aktualizować i o ew. namiar na soft? Dziękuję.

 

20240908_162544.jpg

Krzysiek1298J

Krzysiek1298J

Witam na forum. Od niedawna jestem posiadaczem Skody Octavii 4. Zainteresowałem się aktualizacjami jakie są dostępne na stronie Skody - w zasadzie są to tylko mapy i logotypy stacji.

Mapy już ściągnąłem i wgrywam na pendrive. Zastanawiam się jednak czy nie była by wskazana aktualizacja samego systemu. System jaki posiadam jest następujący. Czy mogę prosić o wskazówki czy aktualizować i o ew. namiar na soft? Dziękuję.

 

20240908_162544.jpg

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team