Reklamy dla niezalogowanych
VRSDAREK

octavia 2
Skrzypienie podłokietnika

11 postów w tym temacie

Jak usunąć skrzypienie podłokietnika?... Na naszych Polskich drogach daje się we znaki denerwujące skrzypienie plastikowego podłokietnika.

Reklamy dla niezalogowanych

Ten typ tak ma, mój w O2 FL nie dość, że skrzypiał to jeszcze stukał na nierównościach. Może wymiana na nowy albo jakiś materiał wyciszający na łączeniach plastików?

baner.gif

Myślałem że ktoś to już ogarnął.. Będę musiał po nowym roku się tym zająć.  Jeśli uda mi się to zrobić podzielę się informacją na forum.  Pozdrawiam.  Ps.  Świetna robota z tym forum.  

Dnia 28.12.2015 at 13:21, VRSDAREK napisał:

Jeśli uda mi się to zrobić podzielę się informacją na forum

Będziemy wdzięczni.

Dnia 28.12.2015 at 13:21, VRSDAREK napisał:

Świetna robota z tym forum.

Dziękujemy :)

baner.gif

Mam niestety to samo. W połączeniu z twardym zawieszeniem podłokietnik dość często wpada w wibracje. Próbowałem się jemu przyjrzeć, partyzancko usztywnić fragmentami tektury - niestety bez skutku. Rozbierać całego tunelu mi się nie bardzo uśmiecha bo pewnie narobiłbym więcej szkód niż pożytku. Jeśli więc znajdzie się ktoś z pomysłem jak to sprytnie ogarnąć to byłoby super.

Witam, usunąłem tą niekomfortową przypadłość dotyczącą również półki bagażnika zupełnie niechcący sylikonowym spreyem do kokpitu - po prostu wymagało to przesmarowania trących się plastików. U mnie działa :)

1 osoba lubi to

Wieczorem sprawdzę u siebie.  Było by super gdyby za działało. 

Potwierdzam że silikonowy spray akurat u mnie do uszczelek za działał na skrzypiacy podłokietnik.  Dzięki za dobre rady. 

1 osoba lubi to

Kolego napisz proszę (może fotka?) gdzie konkretnie psikałeś w podłokietniku. W zawiasy? Z tego co ja swego czasu zauważyłem to u mnie on właśnie na tych zawiasach rusza się lekko na boki i w tym upatrywałem skrzypienia.

Kolego psikalem po całym podlokietniku. .. potem tylko przetarlem gdzie opieram łokieć żeby ubrania nie po budzić od tłustego i mam spokój od tamtego czasu.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Dzięki za szybką odpowiedź. Cały podłokietnik to chyba przesada :) gdy tylko zanabędę silikon w spryu to przelecę nim zawiasy* i elementy, w których podłokietnik styka się ze schowkiem.

* chociaż po chwili zadumy to chyba nie najlepszy pomysł, już lepiej jakieś WD40 tam psiknąć

Edytowano przez phpion

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się