Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Jestem nowym nabywcą Octavii 3 2.0 TDI 150 koni z zestawem multimedialnym Columbus mb1 wraz z zastawem cantona.

Moje pytanie brzmi czy jest możliwość przerobienia tego urządzenia tak aby w menu pokazało się w LAN lub Android auto. Interesuje mnie dokładnie odpalenie map Google na wyświetlaczu Columbusa.

Z góry dziękuję za informacje.

Przesyłam jeszcze zdjęcie z menu żeby dokładnie sprawdzić o który model chodzi. Jeśli ktoś wie ewentualnie jaką przystawkę trzeba dokupić aby aplikacja Google map działała na wyswietlaczu byłbym wdzięczny o udzielenie mi takich informacji ewentualnie jak jest ktoś z okolic Krakowa na forum to chętnie się z nim spotkam w celu przerobienia mojego radia

IMG_20180715_165446.jpg

2 minuty temu, rrobert napisał:

wymienić na mib2 z aktywnym smartlinkiem 

Ale samą stację ze schowka czy cały zestaw z wyświetlaczem i wzmacniaczem do cantona?

Dzięki wielkie. Już to oglądałem tylko nie bardzo wiem co on tam zrobił. Zmienił ekran i stację plus później nowe kodowanie?

Nie mogę nigdzie się dowiedzieć czy to jest wogóle opłacalne i czy da się tego dokonać tak aby wszystko dobrze później działało.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Reklamy dla niezalogowanych

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team