Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
Musamp

octavia 3 Dziwny dźwięk przy schodzeniu z obrotów (zmana biegow)

Recommended Posts

Witam.

Mam do Was pytanie. Czy ktoś sie spotkał z czymś co cięzko mi opisać ;) A może to tylko mój wymysł.

otóż w TSI1.4 150KM manual 6k przebiegu - od pewnego czasu zaczśłem "słyszeć" głosy ;) Przy przyspieszaniu i zmianie biegów koło 2k obrotów słychac taki syk. Jakby to było od początku pomyślałbym że turbina weszła na obroty koło 1.5k przy 2k zmiana wiec się odłacza - ale mam wrażenie że ten dzwiek który trudno mi opisac pojawił sie koło 3.5-4k przebiegu.

Ktoś coś?

Reklamy dla niezalogowanych

Witam.
Mam do Was pytanie. Czy ktoś sie spotkał z czymś co cięzko mi opisać ;) A może to tylko mój wymysł.
otóż w TSI1.4 150KM manual 6k przebiegu - od pewnego czasu zaczśłem "słyszeć" głosy ;) Przy przyspieszaniu i zmianie biegów koło 2k obrotów słychac taki syk. Jakby to było od początku pomyślałbym że turbina weszła na obroty koło 1.5k przy 2k zmiana wiec się odłacza - ale mam wrażenie że ten dzwiek który trudno mi opisac pojawił sie koło 3.5-4k przebiegu.
Ktoś coś?

Blow off?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Zapewne tak - tylko dziwi mnie że zacząłem słyszeć "głosy" dopiero po ok 4tys km. Jakieś inne potencjalne pomysły?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.