Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
Zaloguj się, aby obserwować  
m1chu

octavia 3 Nieprawidłowy montaż dolnej części kokpitu po stronie kierowcy

Recommended Posts

Mam drobiazgowy defekt w postaci źle zamontowanej części deski po robieniu bearlocka. Miało być profesjonalnie, w dedykowanym serwisie (ASO), a wyszło jak widać w załączniku.

Ponieważ mam zamiar się tam udać w celu wykonania "poprawki" zastanawia mnie bardziej czym jest plastik przy lampce ze zdjęcia (zaznaczone górne kółko). Zastanawia w tym sensie, że wygląda jakby się komuś ułamał, przytopił, a w dodatku czymś zalał oraz jakby był zamontowany "byleby wisiał". Ktoś wie do czego to służy, ewentualnie może rzucić okiem jak to wygląda u niego?

Mowa o Octavii III FL w sedanie.

kokpit_od_strony_kierowcy.jpg

U mnie ten plastik przy lampce wygląda identycznie. Co do drugiego miejsca to wystarczy odkręcić jedna śrubkę i poprawić plastik...

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

• Dzięki 1

Racja. Te spasowanie na dole, jak napisaliście to w miarę banalna sprawa.

Bardziej ciekawiło mnie, czym jest ten plastik przy lampce, bo wygląda jakby ktoś ułamał kawałek tworzywa, upalił jego krawędzie i zalał jakimś preparatem montując w tym, a nie innym miejscu w niewiadomym celu (jak dla mnie) 😉 Normalnie, jak nie z fabryki. Skoro @Szcz3p4n też tak ma, to wygląda to na jakiś gówniany standard.

Panowie - dziękuję za wyjaśnienie.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.