Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
Zaloguj się, aby obserwować  
whatsup

octavia 3 CarStream

Recommended Posts

Pytanie do uzytkowników CarStream, czujnik zmierzchu reaguje, na kolor tła interfejsu w Carstrean, w dzień jest białe tło na Youtube i czarna czcionka i jest ok, wieczorem, białe tło zmienia się w czarne i zlewa się z czcionką utworów, czy ktoś wie jak temu zaradzić, żeby ustawić tylko białe tło, zainstalowana wersja 2.0.0

Ale to masz na mysli CarStream do ktorego przechodzisz przez AndroidAuto?

zalezy czego potrzebujesz, ale jeśli tylko do Youtube to ja mam AAmirror i tak mam lustro z ekranu telefonu i jakoś nie potrzebowałem CarStream.

Odnośnie tego koloru do zagladaleś do ustawień programisty w AndoridAuto?
Odpalasz na telefonie, wchodzisz w informacje i w górną belke "Informacje o Androidzie Auto" stukasz tyle razy az wyskoczy ze jesteś programista ;)
Wchodzi w trybik w gornym prawym rogu, potem w "3 pionowe kropki" ;) i tam sa ustawienia programisty.

Pobaw sie tym ustawieniem...
Różnie bywa bo już od dawna jedno poprawią drugie zepsują w tym AA ;)3527d4bd7ce5e21ce5295242b5b34d4c.jpg

Dzięki wielkie, to chyba zadziała, też mam AAmirror, ale jak odpale Youtube przez AAmirror, wtedy jest obraz 1:1 z telefonem, przy Carstream, wyświetlacz telefonu jest wygaszony

Pewnie tak, mi to nie przeszkadza bo telefon i tak leży w schowku pod klimatyzacja zeby było mu chłodno

Dnia 4.08.2020 at 22:32, mcq napisał:

Odnośnie tego koloru do zagladaleś do ustawień programisty w AndoridAuto?
Odpalasz na telefonie, wchodzisz w informacje i w górną belke "Informacje o Androidzie Auto" stukasz tyle razy az wyskoczy ze jesteś programista 😉
Wchodzi w trybik w gornym prawym rogu, potem w "3 pionowe kropki" 😉 i tam sa ustawienia programisty.

Pobaw sie tym ustawieniem...
Różnie bywa bo już od dawna jedno poprawią drugie zepsują w tym AA 😉3527d4bd7ce5e21ce5295242b5b34d4c.jpg

Zmiana na tryb dzienny w ustawieniach programisty działa, dzięki wielkie

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.