Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
whatsup

octavia 3 Drugi telefon do AndroidAuto w schowku

Recommended Posts

Czy jest jakaś możliwość podłączenia telefonu pod USB do AndroidAuto bez Bluetootha i jednoczesne korzystanie z drugiego telefonu po BT, Mam Columbusa, próbowałem na telefonie podłączonego do USB z rootem zamrozić fabryczny BT aplikacją sdMaid Pro, bluetooth się wyłączył trwale, ale samochód nie pozwolił innemu urządzeniu na połączenie się, gdyż 1szy telefon był już wpięty w USB\

Cel jest taki mieć telefon do AA w schowku z inetrnetem i korzystac normalnie z telefonu głównego przez BT

W Bolero to działa bez żadnych problemów. W telefonie który jeździ w schowku wywalony bluetooth.apk i do Bolero podłączone dwa inne po BT. Wszystkie polecenia głosowe są przekazywane do telefonu z AA.

Tak jak Ci wspominałem, mialem kiedys Kodiaqa z Columbusem tylko juz nie pamietam szczegółow wersji. Tam po podpieciu mojego telefonu nie pozwalał na podpiecie nowego po bt... Wiec cos w Columbusie jest inaczej.m

Telefon root z wywalonym bt działał i pozwalał na podlaczenie kolejnego telefonu po bt mimo istniejacego polaczenia AA w Bolero o3 przed liftem my16 jak i teraz działa w drugiej po lifcie my19

Miałem chec sprawdzic teraz w O4 ale nie mialem kabelka usb c-micro usb. Teraz juz mam to spróbuje w najbliższych dniach

Jak w Bolero się da, może kwestia odpowiedniego softu do columbusa, kurcze zestaw jest skompletowany AA ,Youtube, Google maps i inne aplikacje działają jak miło i to z najnowszą wersją 5.6 AA, ale brak możliwości podłączenie drugiego telefonu po BT zniechęca mnie trochę, żeby puszczać kabel tyłem o czym rozmawialiśmy 🙂

Szkoda mi mojego S20U rootowac i tracić gwarancję 😞

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.