Skocz do zawartości
MarKis

octavia 3 Wydech do RS 245 GPF GPF-Back i DP-Back

Recommended Posts

Witam.

Szukam informacji na temat wydechów do Octavi 3 FL RS 245 GPF z DSG7 .

Z racji na fakt że RS FL ma całkowicie inny, nie brzmiący wydech w porównaniu do swojej poprzedniczki wiele osób w tym także JA w bliskiej bądź dalekiej przyszłości zamierza zmienić Cały wydech lub jego część .

Jednak mało jest filmików w necie które odzwierciedlają faktycznie brzmienie wraz z opisem co było wymieniane i jaki typ wydechu został zamontowany oraz jaki efekt jest uzyskany ....

Typy wydechów:

GPF - BACK

-Jeśli Nie chcemy stracić gwarancji na silnik tylko taki układ wchodzi w grę . Zmianie podlega tylko Środkowy i Końcowy

-cena uzyskana od:

Baq Exhaust - 3400 zł  i 6000 zł z klapkami

Mg Motorsport - 3500zł i od 6000zł z Klapami

RCP - 3500 zł i 6000zł z Klapami  I tu jest filmik na you tube dokładnie z takim wydechem w tym samochodzie

-DP- BACK - i tu dochodzą koszty zmiany w sofcie 

*Można wymienić tylko DP i wywalić GPF zostawić środkowy i końcowy

Taki bajer oferuje COMPSPORT  za DP MG soft silnika i skrzyni <stage2> jeśli  u nich robiłeś STAGE 1 to cena 3500 zł 

nie wiem ile inni biorą bo jeszcze się tym nie interesowałem .

MAR-TEC  Cały wydech DP-Środkowy-Końcowy  z aktywnymi klapami cena ok 5200-5600 zł z katem

Baq Exhaust Cały z aktywnymi klapami  z katem 4 7600-8000, bez klap 6000

MG Cały z aktywnymi klapami z katem 8000-12000 bez klap 6000-8000

Custom Hoffman za DP z katem euro3 +środkowy+końcowy 3500 bez klap

Ceny uzyskane na dzień 26.10.2020 . Oczywiście ceny o zestawy które je pytałem,mogą się różnić gdyż każdy ma swoje indywidualne wymagania .

Osobiście chciałbym aby

-samochód był trochę głośniejszy ,ale nadal dało się normalnie rozmawiać w środku.

-miał tz.FARTY przy zmianie biegów

-w trybie sport lub wolał bym indywidual nie wiem czy się da? aby auto strzelało przy gazowaniu i schodzeniu z obrotów itp.

Tak więc Jeśli macie Ten Model RS i macie jakieś fajne wydechy pochwalcie się Co i jak i gdzie oraz za ile ..... tak aby każdy wiedział na przyszłość jakie efekty można uzyskać .

Reklamy dla niezalogowanych

Edit. Dziś dostałem jeszcze wycenę od Mar-Tec  

-DP z katem euro 3 1600      euro 4 1800

-środkowy i 2 końcowe 2800

Cena za całość 4600 bez klap. Montaż 8-9h poczekalnia na miejscu. Głośność wydechu do ustalenia na miejscu.

Dlatego właśnie założyłem ten temat.Może znajdą się osoby które ogarnęły temat 🙂 Napiszą Co i Jak 🙂 i u Kogo

Dnia 6.11.2020 at 16:48, MarKis napisał:

Dlatego właśnie założyłem ten temat.Może znajdą się osoby które ogarnęły temat 🙂 Napiszą Co i Jak 🙂 i u Kogo

Ja ogarnąłem kilka takich 😜

Diagnostyka VAG - Chiptuning

791-603-634

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.