Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Linki się zmieniają, więc wrzucam screena czego szukać.

W zestawie są siłowniki, adaptery zaczepów siłowników, sterownik, dwa przyciski aktywujące (do bagażnika i do kokpitu), mechanizm popychający zaczep zamka wolnego zamykania i sam zaczep zamka. Do tego są śruby i wiertło koronowe. Zestaw nie wymaga kodowania ani wyrabiania złączy, działa z kluczykiem na odległość (otwarcie i zamknięcie), wyposażony jest w bypass do bezpieczników z dwoma bezpiecznikami 20A, kable są w oplocie z taśmy materiałowej, przy siłownikach zabezpieczone gumowym wężem z uszczelką. Brakuje jedynie nakładek bądź innej formy uszczelnienia istniejących otworów wykorzystanych do montażu adapterów. Wymagane jest wywiercenie dwóch nowych otworów, po jednym na siłownik, w klapie bagażnika, oraz ewentualnie dwóch kolejnych na przyciski. W maksymalnie otwartej pozycji klapa jest o ok. 5cm niżej niż z fabrycznymi siłownikami. System wykrywania przeszkody u mnie nie funkcjonuje. Adaptery zaczepów siłowników mają nie do końca prawidłowy kształt, ale pasują bez modyfikacji.

Robota 'od zera' zajęła mi dwa dni z czego realnie było to ok. 10 godzin wraz z poszukiwaniem informacji w internecie jak demontować poszczególne elementy tapicerki i plastików w aucie. Przy okazji montowałem też kamerą cofania. Do pracy potrzebne były m.in.: bity torx, drut do prowadzenia kabli, wiertarka, plastikowe łopatki.

Zrzut ekranu 2022-06-13 182532.jpg

Edytowane przez kieltrx (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam. Dałbyś radę wrzucić parę fotek z tej modyfikacji albo jakiś film( byłoby fajnie) . Z perspektywy czasu działa to jak należy? Od dłuższego czasu chodzi mi to po głowie żeby zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team