Skocz do zawartości

Historia edycji

Maniek1

Maniek1

W dniu 30.03.2023 o 23:20, Navano napisał(a):

No nie sprawdzałem, a jak skrzynia bedzie waliła błedami to najprawdopodobniej mechatronika sttzelona. Dzieki bardzo. Jak opanuje sprawe to dam znać.

Na bank to wina sterownika. Już się orientowałem w temacie. Ciężko jest kupić po dobrej regeneracji. Można oddać auto do warsztatu ale czas naprawy to około 3-4 tygodni. Wyjmują sterownik i odsyłają do naprawy dlatego tak długo to trwa. Koszt to około 2-3 tys. W zależności od warsztatu. Nowy sterownik w ASO jak pytałem to ponad 8000PLN 🤦Ja póki co jeżdżę i nic się nie dzieje. Planuje wymianę oleju ale tym razem na oryginalne bo wcześniej robiłem na zamienniku ale uważam że nie ma to znaczenia. 

Maniek1

Maniek1

W dniu 30.03.2023 o 23:20, Navano napisał(a):

No nie sprawdzałem, a jak skrzynia bedzie waliła błedami to najprawdopodobniej mechatronika sttzelona. Dzieki bardzo. Jak opanuje sprawe to dam znać.

Na bank to wina sterownika. Już się orientowałem w temacie. Ciężko jest kupić po dobrej regeneracji. Można oddać auto do warsztatu ale czas naprawy to około 3-4 tygodni. Wyjmują sterownik i odsyłają do naprawy dlatego tak długo to trwa. Koszt to około 2-3 tys. W zależności od warsztatu. Nowy sterownik w ASO jak pytałem to ponad 8000PLN 🤦Ja póki co jeszcze i nic się nie dzieje. Planuje wymianę oleju ale tym razem na oryginalne bo wcześniej robiłem na zamienniku ale uważam że nie ma to znaczenia. 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team