Skocz do zawartości

ANDROID AUTO Samsung Galaxy S23 W OCTAVI IV


NuSmooth

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Używam telefonu Samsung Galaxy s23 i do tej pory jeździłem Skodą Octavia 2019. Właśnie przesiadłem się do Octvi  Combi 2023 (iV GEN)  i niestety mimo wykorzystania wszystkich dostępnych online wskazówek telefon nie łączy się z Android Auto. Co ciekawe w starym samochodzie problem nie występował. Dodatkowo pożyczyłem samsun xcover 5 oraz samsung galaxy s20 fe i oba łącza się bez problemu. Problem z połączeniem dotyczy tylko modelu Samsung Galaxy S23. Dodatkowo dodam że dotyczy zarówno połączenia bezprzewodowego jak i przewodowe go (na 6 różnych wysokiej jakości kablach). Skoda zwala na samsunga, samsung na skodę, a problem nadal wystepuje, przez co nie mogę korzystać z Android Auto.

 

Czy ktoś ma taki problem, a może udało mu się znaleźć rozwiązanie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam S23 nie mam problemu łączy się automatycznie działa zestaw głośnomówiący, Android Auto i pełna obsługa głosowa. Mam równocześnie połaczony drugi telefon i działają naprzemiennie zależy na który ktoś do mnie dzwoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na ANDROID AUTO Samsung Galaxy S23 W OCTAVI IV
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Podłącz kablem na początku i skonfiguruje Ci się bezprzewodowo

W dniu 31.12.2023 o 11:27, airmate napisał(a):

Mam S23 nie mam problemu łączy się automatycznie działa zestaw głośnomówiący, Android Auto i pełna obsługa głosowa. Mam równocześnie połaczony drugi telefon i działają naprzemiennie zależy na który ktoś do mnie dzwoni.

Drugie też po kablu czy po prostu połączenie BT? Pierwszy jak rozumiem to AA a drugie jako bt jedynie głośnomówiący ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwa telefony po BT , wsiadam odpalam i łączą się automatycznie. W S23 mam ustawione AA i to on łączy się jako priorytetowy. Jedyny problem jaki zauważyłem to że po krótkiej przerwie np wysiadam do sklepu na szybkie zakupy i po powrocie nie połaczy się AA, ale szybki restart infotaimentu pomaga i wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Hejka

Tu się podepnę bo też o AA chodzi tylko ze O3.

Mam taki komunikat na wyświetlaczu, jak się go pozbyć,dodam że w telefonie nic nie mogę zrobić bo wszystko jest niby ok.

Edytowane przez domin3112pl
Dodanie video (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team