Skocz do zawartości

ANDROID AUTO Samsung Galaxy S23 W OCTAVI IV


NuSmooth

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Używam telefonu Samsung Galaxy s23 i do tej pory jeździłem Skodą Octavia 2019. Właśnie przesiadłem się do Octvi  Combi 2023 (iV GEN)  i niestety mimo wykorzystania wszystkich dostępnych online wskazówek telefon nie łączy się z Android Auto. Co ciekawe w starym samochodzie problem nie występował. Dodatkowo pożyczyłem samsun xcover 5 oraz samsung galaxy s20 fe i oba łącza się bez problemu. Problem z połączeniem dotyczy tylko modelu Samsung Galaxy S23. Dodatkowo dodam że dotyczy zarówno połączenia bezprzewodowego jak i przewodowe go (na 6 różnych wysokiej jakości kablach). Skoda zwala na samsunga, samsung na skodę, a problem nadal wystepuje, przez co nie mogę korzystać z Android Auto.

 

Czy ktoś ma taki problem, a może udało mu się znaleźć rozwiązanie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam S23 nie mam problemu łączy się automatycznie działa zestaw głośnomówiący, Android Auto i pełna obsługa głosowa. Mam równocześnie połaczony drugi telefon i działają naprzemiennie zależy na który ktoś do mnie dzwoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na ANDROID AUTO Samsung Galaxy S23 W OCTAVI IV
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Podłącz kablem na początku i skonfiguruje Ci się bezprzewodowo

W dniu 31.12.2023 o 11:27, airmate napisał(a):

Mam S23 nie mam problemu łączy się automatycznie działa zestaw głośnomówiący, Android Auto i pełna obsługa głosowa. Mam równocześnie połaczony drugi telefon i działają naprzemiennie zależy na który ktoś do mnie dzwoni.

Drugie też po kablu czy po prostu połączenie BT? Pierwszy jak rozumiem to AA a drugie jako bt jedynie głośnomówiący ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwa telefony po BT , wsiadam odpalam i łączą się automatycznie. W S23 mam ustawione AA i to on łączy się jako priorytetowy. Jedyny problem jaki zauważyłem to że po krótkiej przerwie np wysiadam do sklepu na szybkie zakupy i po powrocie nie połaczy się AA, ale szybki restart infotaimentu pomaga i wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Hejka

Tu się podepnę bo też o AA chodzi tylko ze O3.

Mam taki komunikat na wyświetlaczu, jak się go pozbyć,dodam że w telefonie nic nie mogę zrobić bo wszystko jest niby ok.

Edytowane przez domin3112pl
Dodanie video (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team