Reklamy dla niezalogowanych
marco_206

octavia 1
Skoda octavia 2002 2.0 benzyna pali check engine

8 postów w tym temacie

Witam serdecznie od tygodnia jestem posiadaczem skody octavia 2002 rok 2.0 benzyna mam problem auto szarpie nie ma mocy zapalił się check engine po odstawieniu do mechanika stwierdził że są uszkodzone 2 świece po wymianie autko ładnie pracuje na drugi dzień pojechałem 30 km i znów zapalił się silniczek nie wiem co może być przyczyną zamek mi nie działa od kierowcy muszę zamykać kluczykiem a nie pilotem czy to może być przyczyna bardzo bym prosił o pomoc i szybką odpowiedz.

Reklamy dla niezalogowanych
2 godziny temu, marco_206 napisał:

check engine

na pewno nie ma nic wspólnego z drzwiami. Odstaw auto do dobrego mechanika który ustali po podłączeniu do komputera co faktycznie powoduje ten błąd.

baner.gif

2 godziny temu, marco_206 napisał:

check engine

na pewno nie ma nic wspólnego z drzwiami. Odstaw auto do dobrego mechanika który ustali po podłączeniu do komputera co faktycznie powoduje ten błąd.

baner.gif

tylko nie wiem co to może być świece wymieniłem i autko chodzi dobrze tylko sie ten chek zapala i mam jeszcze 1 pytania nie wiem jak się to nazywa ale jest koło zbiorniczka z płynem chłodniczym czujnik wchodzi w taką puszkę i po przejechaniu troszkę km odzywa się chyab to jakiś czujnik tyk tyk tyk tyk troszkę głośno aż go słyszę w środku może to jakiś czujnik ciśnienia paliwa ??

20160727_183521.jpg

Edytowano przez marco_206

50 minut temu, marco_206 napisał:

tylko sie ten chek zapala

samochód to nie tylko świece. Serio, jedź z tym na warsztat zanim w polu staniesz i nie słuchaj porad wróżbitów w internecie.

baner.gif

no wiem widziałeś ten czujnik co wstawiłem foto on mi niezle stuka 

jaki numer jak z czytać 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.