A w ogóle widzicie jakieś różnice w tym oprogramowaniu? U mnie tylko po wciśnięciu przycisku "SET" w 1803 wyświetlały się 3 ikony a przy 1985 są dwie I sporadycznie pojawia się trzecia od kontroli ciśnienia w oponach. Jest w ogóle gdzieś jakiś wykaz zmian dla poszczególnych wersji?
Historia edycji
A w ogóle widzicie jakieś różnice w tym oprogramowaniu? U mnie tylko po wciśnięciu przycisku "SET" w 1803 wyświetlały się 3 ikony a przy 1985 są dwie. Jest w ogóle gdzieś jakiś wykaz zmian dla poszczególnych wersji?
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
- Brak zarejestrowanych użytkowników online
-
Podobna zawartość
-
- 0 odpowiedzi
- 71 wyświetleń
-
octavia 4 Gorsze spasowanie boczka drzwi od strony kierowcy niż pasażera - skoda Octavia IV 2023 rok
Przez Tomek247,
- 0 odpowiedzi
- 125 wyświetleń
-
octavia 4 Problem z systemem medialnym w Octavii 4 po lifcie
Przez marek asimo,
- infotainment
- system medialny
- (i 1 więcej)
- 0 odpowiedzi
- 155 wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 148 wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 191 wyświetleń
-