Dałem link do ZIP-a z softem 1985 w edycji poprzedniego postu.
Wcześniej już kolega Piterek zamieścił.
Przez Tomek247,
Przez marek asimo,
Oznaczone tagami:
Przez michalgl84,
Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team