Będziesz kupował nową po lifcie, czy używkę przedliftową? Ostatnio jeździłem trochę poliftową i tam już jest inne oprogramowanie infotainmentu i wirtualnego kokpitu. Swoją mam przedlift rocznik 2021 i od czasu wgrania w styczniu softu 1985 nic niepokojącego się nie dzieje. Żadnych błędów asystentów czy restartów nie ma. Wszystko działa stabilnie.
Historia edycji
Będziesz kupował nową po lifcie, czy używkę przedliftową? Ostatnio jeździłem trochę poliftową i tam już jest inne oprogramowanie infotainmentu i wirtualnego kokpitu. Swoją mam przedlift rocznik 2021 i od czasu wgrania w styczniu softu 1985 nic niepokojącego się nie dzieje. Żadnych błędów asystentów czy restartów nie ma. Wszystko działa.stabilnie.
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
- Brak zarejestrowanych użytkowników online
-
Podobna zawartość
-
- 0 odpowiedzi
- 71 wyświetleń
-
octavia 4 Gorsze spasowanie boczka drzwi od strony kierowcy niż pasażera - skoda Octavia IV 2023 rok
Przez Tomek247,
- 0 odpowiedzi
- 125 wyświetleń
-
octavia 4 Problem z systemem medialnym w Octavii 4 po lifcie
Przez marek asimo,
- infotainment
- system medialny
- (i 1 więcej)
- 0 odpowiedzi
- 155 wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 148 wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 191 wyświetleń
-