Witam, nie mogłem odnaleźć podobnego tematu więc zdecydowałem się na założenie nowego. Mam taki problem z soczewką skrętną w reflektora w Octavi 3 RS. Co jakiś czas wypina się z mocowania którym reguluje się wysokość, nie wiem od czego jest to zależne i nie występuje jakoś regularnie. Wystarczy odkręcić pokrywkę żarnika i podciągnąć do góry za soczewkę i wskakuje na miejsce z lekkim oporem. Jeśli byśmy chcieli odwrócić proces jest wyczuwalny opór i nie jest łatwo wypiąć( nie siłowałem się by czegoś nie urwać). Mam pytanie czy miał ktoś taki przypadek i czy można się dostać do tego mocowania lub wyjąć soczewkę przez wspomnianą pokrywkę bez rozklejania szkła?
Historia edycji
Witam, nie mogłem odnaleźć podobnego tematu więc zdecydowałem się na założenie nowego. Mam taki problem z soczewką skrętną w reflektora w Octavi 3 RS. Co jakiś czas wypina się z mocowania którym reguluje się wysokość, nie wiem od czego jest to zależne i nie występuje jakoś regularnie. Wystarczy odkręcić pokrywkę żarnika i podciągnąć do góry za soczewkę i wskakuje na miejsce z lekkim oporem. Jeśli byśmy chcieli odwrócić proces jest wyczuwalny opór i nie jest łatwo wypiąć( nie siłowałem się by czegoś nie urwać). Mam pytanie czy miał ktoś taki przypadek i czy można się dostać do tego mocowania lub wyjąć soczewkę przez wspomnianą pokrywkę bez rozklejania szkła?
Witam, nie mogłem odnaleźć podobnego tematu więc zdecydowałem się na założenie nowego. Mam taki problem z soczewką skrętną w reflektora w Octavi 3 RS. Co jakiś czas wypina się z mocowania którym reguluje się wysokość, nie wiem od czego jest to zależne i nie występuje jakoś regularnie. Wystarczy odkręcić pokrywkę żarnika i podciągnąć do góry za soczewkę i wskakuje na miejsce z lekkim oporem. Jeśli byśmy chcieli odwrócić proces jest wyczuwalny opór i nie jest łatwo wypiąć( nie siłowałem się by czegoś nie urwać). Mam pytanie czy miał ktoś taki przypadek i czy można się dostać do tego mocowania lub wyjąć soczewkę przez wspomnianą pokrywkę bez rozklejania szkła?
Witam, nie mogłem odnaleźć podobnego tematu więc zdecydowałem się na założenie nowego. Mam taki problem z soczewką skrętną w reflektora w Octavi 3 RS. Co jakiś czas wypina się z mocowania którym reguluje się wysokość, nie wiem od czego jest to zależne i nie występuje jakoś regularnie. Wystarczy odkręcić pokrywkę żarnika i podciągnąć do góry za soczewkę i wskakuje na miejsce z lekkim oporem. Jeśli byśmy chcieli odwrócić proces jest wyczuwalny opór i nie jest łatwo wypiąć( nie siłowałem się by czegoś nie urwać). Mam pytanie czy miał ktoś taki przypadek i czy można się dostać do tego mocowania lub wyjąć soczewkę przez wspomnianą pokrywkę bez rozklejania szkła?
Witam, nie mogłem odnaleźć podobnego tematu więc zdecydowałem się na założenie nowego. Mam taki problem z soczewką skrętną w reflektora w Octavi 3 RS. Co jakiś czas wypina się z mocowania którym reguluje się wysokość, nie wiem od czego jest to zależne i nie występuje jakoś regularnie. Wystarczy odkręcić pokrywkę żarnika i podciągnąć do góry za soczewkę i wskakuje na miejsce z lekkim oporem. Jeśli byśmy chcieli odwrócić proces jest wyczuwalny opór i nie jest łatwo wypiąć( nie siłowałem się by czegoś nie urwać). Mam pytanie czy miał ktoś taki przypadek i czy można się dostać do tego mocowania lub wyjąć soczewkę przez wspomnianą pokrywkę bez rozklejania szkła?
Witam, nie mogłem odnaleźć podobnego tematu więc zdecydowałem się na założenie nowego. Mam taki problem z soczewką skrętną w reflektora w Octavi 3 RS. Co jakiś czas wypina się z mocowania którym reguluje się wysokość, nie wiem od czego jest to zależne i nie występuje jakoś regularnie. Wystarczy odkręcić pokrywkę żarnika i podciągnąć do góry za soczewkę i wskakuje na miejsce z lekkim oporem. Jeśli byśmy chcieli odwrócić proces jest wyczuwalny opór i nie jest łatwo wypiąć( nie siłowałem się by czegoś nie urwać). Mam pytanie czy miał ktoś taki przypadek i czy można się dostać do tego mocowania lub wyjąć soczewkę przez wspomnianą pokrywkę bez rozklejania szkła?
Witam, nie mogłem odnaleźć podobnego tematu więc zdecydowałem się na założenie nowego.
Mam taki problem z soczewką skrętną w reflektora w Octavi 3 RS. Co jakiś czas wypina się z mocowania którym reguluje się wysokość, nie wiem od czego jest to zależne i nie występuje jakoś regularnie. Wystarczy odkręcić pokrywkę żarnika i podciągnąć do góry za soczewkę i wskakuje na miejsce z lekkim oporem. Jeśli byśmy chcieli odwrócić proces jest wyczuwalny opór i nie jest łatwo wypiąć( nie siłowałem się by czegoś nie urwać). Mam pytanie czy miał ktoś taki przypadek i czy można się dostać do tego mocowania lub wyjąć soczewkę przez wspomnianą pokrywkę bez rozklejania szkła?
Witam, nie mogłem odnaleźć podobnego tematu więc zdecydowałem się na założenie nowego. Mam taki problem z soczewką skrętną w reflektora w Octavi 3 RS. Co jakiś czas wypina się z mocowania którym reguluje się wysokość, nie wiem od czego jest to zależne i nie występuje jakoś regularnie. Wystarczy odkręcić pokrywkę żarnika i podciągnąć do góry za soczewkę i wskakuje na miejsce z lekkim oporem. Jeśli byśmy chcieli odwrócić proces jest wyczuwalny opór i nie jest łatwo wypiąć( nie siłowałem się by czegoś nie urwać). Mam pytanie czy miał ktoś taki przypadek i czy można się dostać do tego mocowania lub wyjąć soczewkę przez wspomnianą pokrywkę bez rozklejania szkła?
Witam, nie mogłem odnaleźć podobnego tematu więc zdecydowałem się na założenie nowego. Mam taki problem z soczewką skrętną w reflektora w Octavi 3 RS. Co jakiś czas wypina się z mocowania którym reguluje się wysokość, nie wiem od czego jest to zależne i nie występuje jakoś regularnie. Wystarczy odkręcić pokrywkę żarnika i podciągnąć do góry za soczewkę i wskakuje na miejsce z lekkim oporem. Jeśli byśmy chcieli odwrócić proces jest wyczuwalny opór i nie jest łatwo wypiąć( nie siłowałem się by czegoś nie urwać). Mam pytanie czy miał ktoś taki przypadek i czy można się dostać do tego mocowania lub wyjąć soczewkę przez wspomnianą pokrywkę bez rozklejania szkła?
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
- Brak zarejestrowanych użytkowników online
-
Podobna zawartość
-
- 0 odpowiedzi
- 170 wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 194 wyświetleń
-
octavia 3 Kontrolka świateł mijania Octavia 3
Przez Zima99,
- kontrolka świateł mijania
- wyłącznik świateł
- (i 1 więcej)
- 0 odpowiedzi
- 250 wyświetleń
-
octavia 3 szukam schematu instalacji poziomowania reflektorów
Przez misiek0705,
- czujnik poziomowania
- wiązka
- (i 2 więcej)
- 0 odpowiedzi
- 127 wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 129 wyświetleń
-