Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Witam,

jak kupiłem skodę byłem zadowolony, że wreszcie nie muszę czepiać dodatkowych zestawów głośnomówiących i nawigacji tylko mam wszystko w jednym (colubmus)

Niestety telefon zmieniłem i miałem "mobile phone not compatible", W służbowym to samo. Przeżyłem tak rok i pomyślałem, że jak zmienię telefon na kolejny to będzie ok ale to już 3 który nie jest kompatybilny :/ 

Mój moduł łączy się po rSAP ale jak widzę większość nowych telefonów już tego nie ma.

Znacie jakieś numery modułów, które obsługują bardziej aktualne telefony? A może da się jakoś porównać protokoły poszczególnych modułów z opisem telefonu żeby nie brać w ciemno?

Obecnie mam 5N0 035 730 B. Może ktoś poleci jakiś inny numer, który znajde na alledrogo ;)

Reklamy dla niezalogowanych

Dzięki za odpowiedzi.

1bizkit, Tu nie chodzi chyba o markę telefonu bo na jednych samsungach chodzi a na innych już nie. Podejrzewam, że problem leży w rodzaju androida albo obsługiwanych protokołach BT.

Enriquez mam maxi dot.

Klepnąłem numer, który podałeś w aukcje i w opisie stoi: - kompatybilność wyłącznie z telefonami wyposażonymi w rSap.

Teoretycznie mój obecny moduł też wykorzystuje rSAP

Jesteś przekonany, że ruszy na np Huawei P9 Lite, który aktualnie zakupiłem?

Tak, miałem taki moduł w Superbie 2 i obsługuje on bez problemu iPhone, więc działa ze wszystkim. Jak dopniesz do niego antenę, którą masz obecnie to obsłuży też telefony z rSAP. Możesz też poszukać z końcówkami A, B, E. A, B nie mają polskiego języka. D, E mają i mają opcję hotspotu wifi. Tyle że do tego potrzebowałbyś telefonu z rSAP:) Hehe, kółko się zamyka. Kupuj ten moduł i się nie przejmuj. U mnie działał.

To zamawiam ;) Dam znać co z tego wyszło.

Mam dostęp do vcdsa ale pewnie jeden wpinam, drugi wypinam i nie trzeba nic kodowac?

Edytowano przez BartekWPI

No i zabanglało,

dzięki wielkie Enriquez, spisałeś się na 5+ ;)

Multimedia nie działaja tak jak przewidziałeś ale nie na tym mi zależało.

Teraz do pełni szczęścia brakuje mi tylko aktualizacji softa z dvd free i nowszych map, bo od 2 lat nic nie zmieniałem ;)

Na starym forum był duży wątek na te tematy, czy na nowym znajdę gdzieś jakieś podpowiedzi?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.