neomagic1972

octavia 3
Mobilny hotspot w Amundsen

11 postów w tym temacie

Witam wszystkich. Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem O3. Większość funkcji już ogarnąłem, ale z jednym mam problem. W aucie mam Amundsena i w opcjach jest Wifi oraz mobilny hotspot. Jak w moim smartfonie włączę internet i udostępnie go po Wifi, to auto mi się łączy, tylko nie wiem co dalej, jak można to wykorzystać. Jak włączę w aucie mobilny hotspot, to smartfon znajduje mi sieć, też się łączy, ale tu też nie wiem co dalej. Będę ogromnie wdzięczny za wszelkie informacje. Na wyposażeniu nie mam smartlinka i smartgate, więc do tego nie wykorzystam.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Reklamy dla niezalogowanych

Wszyscy w aucie będą mogli korzystać z Twojego internetu, ale łącząc się z wifi Skody.

Wiem, że to w zasadzie bezsensu, ale tak to sobie wymyślili. Może są jakieś urządzenia udostępniające internet z limitem podłączonych urządzeń.

Dodatkowo podłączając się do hotspota Skody, można korzystać z aplikacji na tel. media command do sterowania radiem i nawigacją. Też to niby mam, ale niestety to nie działa.

U mnie command działa, bo zapłaciłem za to dodatkowe 400 PLN. Ale dziś bym tego nie brał (Superb), bo to mało użyteczne. Ciekawe jest natomiast to, że Command korzysta z map Google i pokazuje na iPadzie czy iPhone korki itp. A sama mapa na Columbusie jest Columbusowa. Nic z tego nie czaję...

Informacje o korkach są w Skodowskiej navi po podłączeniu Internetu ?

Moderator ma zawsze racje :-)

Ale jak poczytasz sobie command, to można dostarczyć net do radia z komórki. Tylko co dalej?

imageproxy.png

@Enriquez Taki fragment ze szkolenia Kodiaqa:

Cytat

Urządzenie Columbus można opcjonalnie wyposażyć w zintegrowany moduł telefonu kompatybilny z superszybkim Internetem LTE. To połączenie można udostępniać poprzez WLAN za pośrednictwem urządzeń pokładowych.

Nie wiem jak to się miewa z Amundsem w Octavii .. Ale myślę, że trzeba mieć coś tego pokroju

Moderator ma zawsze racje :-)

popatrz na zdjęcie wyżej...

do Amundsena nie można mieć Command

1 osoba lubi to

tu nagrałem filmik jak z tego badziewia korzystać, jest bo jest, drugi raz bym się zastanowił

być może wypuszczą jakieś bardziej użyteczny soft do tego

1 osoba lubi to

Dzięki za poradnik bo szukałem od dłuższego czasu rozwiązania tego problemu.... 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Reklamy dla niezalogowanych