Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Od dawna chciałem zakupić wtyczkę żeby sparować z Torque i zczytywać parametry octy ale pytanie który wybrać.

Na allegro tego jest od groma, od 19 zł do nawet 200 zł. Wstępnie chyba najsensowniej wybrać Vgate 3, który sam się wyłącza i sam się włącza przy zapłonie- nie uśmiecha mi się wiecznie biegać i wkładać/ wyjmować. Teraz pytanie czy ktoś korzystał z programu, który często dodają czyli SDProg, czy warto dopłacić i kupić z nim czy jeśli chodzi mi o podstawowe parametry, które ma damrowy Torque to jest to zakup bezsensu?

np. ten http://allegro.pl/interfejs-icar3-vgate-bluetooth-obdii-elm327-id21-i6696702874.html

Jeżeli chodzi o SDProg to naprawdę będzie ci zbędny, bo on czyta jedynie błędy - a z racji tego że to jest elm327 to odczyta ci tyle co w ogóle z tego auta...

Tak naprawdę do niczego więcej niż do Torque tego nie użyjesz, więc według mnie do tego zastosowania powinno ci to wystarczyć :-) 

• Lubię to 1

perelka-sig.jpg

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team