Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Taipan    2

Witam, ostatnio stałem sie  posiadaczem kabla vcds, wiec pewne było, że coś  zepsuje. Problem w tym że nie wiem dokładnie co i gdzie mogłem namieszać. A mianowicie dograłem sobie kilka rzeczy miedzy innymi  obniżanie lusterka przy załączaniu wstecznego, wszystko fajnie działało. Dzień później przy cofaniu zauważyłem że nie włączają sie czujniki parkowania z tyłu, światła wsteczne oraz lusterko się nie obniża, wizualizacji na ekranie też nie ma:D Nadmienię, że po  każdej modyfikacji sprawdzałem czy  ona działa i robiłem je według schematu z forum i z briskoda. Park/ster asist nie odpalałem wcześniej, teraz jak sprawdziłem to jest aktywny, autoscan na początku i teraz pokazuje że nie ma żadnych błędów. Jak włączam wsteczny to na wyświetlaczu miedzy zegarami pojawia sie literka R.

Ma może ktoś jakieś pomysły co by to mogło być? Czy to ja coś namieszałem czy po prostu zbieg okoliczności i może czujnik biegu wstecznego w skrzyni nawalił? Ewentualnie jak to można sprawdzić?

Reklamy dla niezalogowanych
balard12    3

Wersja 15.7 robiła różne "jaja" w adaptacjach, ale 16.8.0 jest ok.

Najprościej będzie jak cofniesz zrobione adaptacje i zobacz wtedy czy wszystko działa jak trzeba (światła, czujniki cofania).

Czujnik wstecznego raczej nie nawalił.

Edytowano przez balard12

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.