hej drodzy forumowicze, chciałem się przywitać bo jestem nowy na forum. mam do Was również pytanie. Od jakiegoś czasu jeżdzę octavia vrs 2016 rok. Generalnie auto bardzo mi się podoba. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z nowszymi egzamplarzami. Zastanawiam się z żona nad zakupem właśnie takiej sztuki tylko nowszej 2021 2 tdi w kombi. Jak eksploatacja takiego auta? Polecilibyście to auto? proszę o komentarze i pomoc.
Pozdrawiam
Bartek