Jump to content

DzieX

Użytkownik
  • Posts

    11
  • Joined

  • Last visited

Reputation

0 Neutralna

Octavia

  • Model
    Nie mam Octavii
  • Silnik
    benzynowy
  • Skrzynia
    DSG 4x4

Informacje

  • Lokalizacja
    Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. @gradek czyli jakie? Generalnie po pobraniu updatów i uruchomieniu ETKI zaczęła się aktualizować. Sprawdź priv.
  2. @mariusz5496 ja miałem zainstalowaną etkę dawno temu a teraz dopiero dograłem patcha jak się nie chciała sama zaktualizować. Tyle że ja ją wcześniej aktualizowałem jeszcze jak działała, więc nie aktualizowałem jej po patchu od zera.
  3. Nie. http://www.touranklub.pl/forum/viewtopic.php?p=309786&sid=28e5f3ad21f3434cde3477dbaa69c685#p309786
  4. Ok, ja ciągle siedzię na 8.3 i teraz puściłem update i się robi. Edit: no i się robiło do czasu aż chciało zainstalować wersję 8.5. A jako że nie chciałem to przerwało i nie zaktualizowało bazy.
  5. U mnie się normalnie aktualizowała choć już dawno tego nie robiłem, więc nie wiem jak teraz.
  6. Antivir wyłączony, ale już poszło po odznaczeniu bezpieczniejszego połączenia. Dzięki jeszcze raz!
  7. Dzięki, działa tak jak napisałeś. Update za to w ogóle. Nie wiem, może to najnowsza wersja? Taki mam ekran po kliknięciu "Start Online Database Updater"
  8. Może to głupie pytanie, ale jak wybrać markę po zainstalowaniu dwóch? Ew. powiedzcie mi czy dobrze zrobiłem - zainstalowałem najpierw wszystko zgodnie z instrukcją i potem doinstalowałem VW ale wybierając tylko. Na liście programów mam nomalnie Etkę dla dwóch marek, ale nigdzie nie widzę zmiany z jednej na drugą. BTW działa Wam update?
×
×
  • Create New...

Important Information

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team