Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kubala

octavia 2 Oświetlenie drzwi tył

Recommended Posts

Witam, ostatnio machnąłem taki modzi, może komuś się przyda. Taki mod był na forum turana ale tam maja wszystkie kable białe i trzeba trochę się naszukać przewodu od krańcówki. W Octavii II Fl wygląda to jak na foto.

led tyl 2.jpg

LED tył.JPG

led tył 1.jpg

Dnia 6.11.2017 at 19:17, kubala napisał:

Witam, ostatnio machnąłem taki modzi, może komuś się przyda. Taki mod był na forum turana ale tam maja wszystkie kable białe i trzeba trochę się naszukać przewodu od krańcówki. W Octavii II Fl wygląda to jak na foto.

led tyl 2.jpg

LED tył.JPG

led tył 1.jpg

Rozumiem, że wystarczy wpiąć się w te 2 przewody i już po otwarciu lampka się będzie zapalała? Jaką lampkę tam wstawiłeś? 

Ja u siebie zakładałem lampki takie jak są z tyłu w bagażniku, a podłączenie jeżeli dobrze pamiętam to w taki sposób pin 1- masa (lutujemy) i pin 14. Po podlaczeniu w sterownikach drzwi kodujemy lampki ostrzegawcze. Nr pinu do sterownika to 000 979 019 E ; N 103 357 06

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

13 godzin temu, opermon napisał:

Ja u siebie zakładałem lampki takie jak są z tyłu w bagażniku, a podłączenie jeżeli dobrze pamiętam to w taki sposób pin 1- masa (lutujemy) i pin 14. Po podlaczeniu w sterownikach drzwi kodujemy lampki ostrzegawcze. Nr pinu do sterownika to 000 979 019 E ; N 103 357 06

Ok. A jakaś krańcówka, czy coś? Skąd lampka będzie wiedziała że ma się zapalić? Czy jeden z pinów działa jakoś z otwarciem drzwi? 

Jeden z pinów dolutowałem do masy, a drugi wpiełem pod sterownik drzwi. Po zakodowaniu sterownika, że są lampki wszystko działa tak jak w przednich drzwiach. Dodatkowo dołożyłem lampkę czerwoną z boku drzwi.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.