Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
Lukas345

octavia 3 Bt + Bolero + mapy google

Recommended Posts

Cześć Panowie,

Czy da radę ustawić to radio tak aby podczas słuchania radia/media (z karty sd) wskazówki dojazdu z telefonu z map google były słyszalne poprzez głośniki w samochodzie ?
Jak na razie po połączeniu telefonu przez BT niestety ani z telefonu ani z radia te wskazówki nie są słyszalne. W ustawieniach map jest zaznaczona opcja "odtwarzaj głos podczas rozmów tel" ale działa TYLKO po przełączeniu źródła dźwięku na BT w samochodzie.

Lukas

Ps.

Octa '13 więc bolero 1gen.

Reklamy dla niezalogowanych

Nie, tylko jako AUX lub BT jako streaming, ale wtedy słuchasz telefonu non-stop.

Chyba że zmienisz na MIB2 i wtedy pod Android Auto będzie działać jak trzeba - na czas komunikatu przycisnąć radio a po jego odtworzenia wracać do poprzedniej głośności.

Dnia 15.12.2017 at 10:48, pab567 napisał:

Nie, tylko jako AUX lub BT jako streaming, ale wtedy słuchasz telefonu non-stop.

Chyba że zmienisz na MIB2 i wtedy pod Android Auto będzie działać jak trzeba - na czas komunikatu przycisnąć radio a po jego odtworzenia wracać do poprzedniej głośności.

Jesli mam MY2016+Bolero + telefon na androidzie to tez z zapowiedzi z Google Maps poprzez BT nici?

Próbowałem już odhaczac wszystko w opcjach zabezpieczeń w telefonie i nic to nie dało

AUX czyli poprzez kabelek? BT jako streaming masz na mysli odtwarzanie muzyki z telefonu?

Właśnie o to mi chodziło. Polecisz jakies źródło? Nie pamiętam ale gdzieś na forum mi to umknęło. Dziękuje

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.