Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Odkąd mam manetki pod ACC dobrane po VINie od auta z Kessy ciągle przy uruchamianiu auta pokazuje mi komunikat

Cytat

Wymień baterię w kluczyku

mimo, że bateria jest nowa. Da się to wyłączyć kodowaniem jakoś czy pozostaje wymiana na manetki pod ACC ze zwykłym kluczykiem?

baner.gif

54 minuty temu, Namo napisał:

Odkąd mam manetki pod ACC dobrane po VINie od auta z Kessy ciągle przy uruchamianiu auta pokazuje mi komunikat

mimo, że bateria jest nowa. Da się to wyłączyć kodowaniem jakoś czy pozostaje wymiana na manetki pod ACC ze zwykłym kluczykiem?

a co ma piernik do wiatraka

Bo mam nową już kolejną baterię i ciągle mam ten komunikat. Może to stacyjka sprawdza napięcie w kluczyku, ta jest od Kessy więc może oczekuje wyższego niż jest w zwykłym.

baner.gif

ale ty wszystko masz to co fabryka dała oprócz przełączników. a przełączniki to tylko styki. odepnij aku i za 30 minut podepnij.  potem zobaczymy co dalej. a ten drugi kluczyk też tak ma 

immo. jak się spotkamy to sprawdzę.  też tak miałem przez pewien czas i kupiłem mową baterię i problem się rozwiał.  bateria maxell rozmiar 2032.  zrób aktualnego autoscan i wyślij mi. 

ja ostatnio też miałem komunikat wymień baterię w kluczyku. Wymieniłem i już nie świeci informacja o wymianie. Bateria 2025 z tego co pamiętam.  Napięcie na starej było 2,9V a powinno być minimum 3V   mała różnica i pilot działał dobrze na starej. Chyba czasowo wyskakuje komunikat.  Nie wiem dlaczego przy wychodzeniu z auta świeci pamiętaj o kassy czyt instukcje czy coś takiego. Ktoś coś wie na temat kassy? co to jest właściwie? 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.