Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
Zaloguj się, aby obserwować  
mez2008

octavia 3 Zamiana radia Swing na Bolero

Recommended Posts

Mam radio Swing, interesuje mnie radio Bolero.

http://allegro.pl/radio-bolero-skoda-octavia-iii-3-5e0919605b-i7041204786.html

Czy wystarczy zamienić radio Bolero w miejsce Swnig, czy potrzebna jest większa ingerencja w auto (wiążki itp)?

Edytowano przez mez2008

Reklamy dla niezalogowanych
1 minutę temu, Namo napisał:

Bolero w O3 objęte są ochroną komponentu, trzeba przypisać pod VIN auta, prawda @pab567?

Znalazłem coś takiego - ale chce mieć funkcje auta i nimi sterować jak w fabrycznych radiach:

http://allegro.pl/radio-nawigacja-gps-skoda-superb-ii-2008-2015-i7176346256.html

Co można zamontować tanio w miejsce Swing?

Bolero w O3 objęte są ochroną komponentu, trzeba przypisać pod VIN auta, prawda [mention=1263]pab567[/mention]?

Oczywiście. A w ogóle mógłbyś się zdecydować i napisać czy to ma być do drugiej czy trzeciej Octavii?

3 godziny temu, pab567 napisał:
10 godzin temu, Namo napisał:
Bolero w O3 objęte są ochroną komponentu, trzeba przypisać pod VIN auta, prawda [mention=1263]pab567[/mention]?

Oczywiście. A w ogóle mógłbyś się zdecydować i napisać czy to ma być do drugiej czy trzeciej Octavii?

Octavia 3, zastanawiam się czy warta jest zamiana Swing na wyższy model (Bolero), czy jakiś zamiennik.

Czy Bolero wystarczy zamienić z Swing i zrobić ochronę VIN (czy potrzebne jest dokładanie jakiś elementów, wiązki itp)?

Swing i Bolero do Octavii 3 mają inna konstrukcję - Swing to radio zintegrowane, Bolero ma osobno wyświetlacz i czytnik (w schowku) więc bez dołożenia wiązki się nie da :(

1 minutę temu, pab567 napisał:

Swing i Bolero do Octavii 3 mają inna konstrukcję - Swing to radio zintegrowane, Bolero ma osobno wyświetlacz i czytnik (w schowku) więc bez dołożenia wiązki się nie da :(

Czyli czeka mnie następna Skoda w bogatszym wyposażeniu.

Dzięki za informacje

Jesli chcesz to mam do sprzedania kompletny zestaw Bolero - jednostke glowna plus praktycznie nowy wyswietlacz wymieniony na gwarancji. Moge oddac w dobre rece za niewielkie pieniadze...

6 godzin temu, Dodi napisał:

Jesli chcesz to mam do sprzedania kompletny zestaw Bolero - jednostke glowna plus praktycznie nowy wyswietlacz wymieniony na gwarancji. Moge oddac w dobre rece za niewielkie pieniadze...

Napisz na Priv za ile oddasz i co było przyczyna wymiany gwarancyjnej.

witam

zmieniam swinga na columbus, orientujecie sie czy w std beda kable do polaczenia ekranu z jednostka sterujaca i czy kabel wystarczy do schowka, jesli nie to gdzie najatniej moge kupic kabel przedluzajacy z mozliwoscia polaczenia wyswietalcza oraz jego zasilenia pradem? Ktos pisal o takim kablu ze to wydatek ok 600 zl, moze jednak jest cos takiego ale tanszego, a moze macie jakas uzywke lub dostep do jakiegos rozbitka zeby to wymontowac od cana?

Musiałbyś całą wiązkę wymienić co nie ma sensu. Polskie wysokiej jakości kable około 550 zł. Przenoszą Quadlocka i video.

Jakby co to zapraszam na PW