Skocz do zawartości

Octavia III 1.4 TSI / 150 KM / ambiente / kombi / r. 2014


p1wosz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

jestem przed zakupem używanej Skody Octavii z rocznika 2014, pierwsza rejestracja w czerwcu 2014, przebieg ok. 62k km, auto na co dzień stoi pod chmurką.

-doposażona w dodatkowe opcje:

  • klimatyzacja automatyczna dwustrefowa CLIMATRONIC 
  • czujniki parkowania z przodu i z tyłu
  • tempomat 
  • radio BOLERO 8”, bluetooth 
  • dywaniki welur
  • ciemne szyby tyl
  • przeciwmgielne
  • kola 16'' alu
  • wyswietlacz miedzy zegarami 
  • 4x szyby elektryczne
  • Podłokietnik z tyłu ze schowkiem i przejściem do bagażnika
  • Podłokietnik z przodu Jumbo Box
  • Elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne
  • Centralny zamek ze zdalnym sterowaniem 
  • Tylne światła LED
  • Lusterka zewnętrzne i klamki lakierowane
  • Relingi dachowe czarne (Combi)
  • Uchwyty ISOFIX na zewnętrznych miejscach kanapy
  • Zestaw siatek w bagażniku

Wyczytałem już na forum, że o silnik raczej obawiać się już nie muszę. Problemy wieku dziecięcego w tej jednostce zostały wyeliminowane. Auto zamierzam użytkować przez najbliższe 6 lat, czyli do momentu jak skończy Octavia 10 lat. Przebieg planuje na ok. 15k km rocznie z czego miasto 10k km / trasa 5k km. Czyli będę użytkownikiem w przedziale 62k km do ok. 160k km. Auto będzie garażowane. Pytanie do użytkowników w tym przedziale km albo tych co go przekroczyli, czy można się czegoś nieoczekiwanego spodziewać? Czy auto daje komfort nie myślenia, że zaraz coś się może zepsuć? Pytam się, gdyż nigdy nie byłem w posiadaniu Skody :)

Cena zakupu będzie w przedziale 53k-55k PLN. Okazja? Czy może nie?

Brak linków, gdyż oferta jest jeszcze niedostępna a ja wolę zebrać informację trochę wcześniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W październiku 2017 rozpocząłem poszukiwania nowego auta. Wybór padł na skodę ze względu wielkość - cena. 

Przerabiałem mnóstwo egzmeplarzy. Nowe sztuki przed liftowe w kombi były do dostania za kwotę 72000 max, mowa o ambition i 1,4 tsi.

Cena tego egzemplarza który to już ma jakiś nalot i jest używany te minimum 4 lata uważam za wysoką.

Cena na rynku, a to kto to kupi to druga sprawa.

Swojego focusa mk3 z pełnym wypasem titanium w kombi sprzedałem za 39000, przebieg 67000, rocznik 2013 pierwsza rejestracja kwiecień  2014. A było to w zeszłym roku, to tak na marginesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@potrek fordy ogólnie taniej stoją niż octavie. Cenę podajesz po rabacie wyprzedażowym. Ale fakt nową Octavię można dobrze kupić. Ale używki cenę też dobrze trzymają. I powiem jeszcze że się sprzedają;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team