Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
pitu90

octavia 3 1.4 tsi 110kw brak mocy

Recommended Posts

Witam, pojawił się problem w mojej octavii 2013 r., po uruchomieniu na ciepłym silniku samochód nie ma mocy zupełnie jak by turbo nie działało, wystarczy zatrzymać się zgasić silnik i odpalić ponownie i wszystko wraca do normy .. co może być przyczyną ? 

Reklamy dla niezalogowanych

jeszcze nie robiłem, bo problem pojawił się wczoraj wieczorem a jeszcze nie mam kabla ... myślałem że może ktoś na forum miał podobny przypadek, dziwne jest to że po ponownym uruchomieniu problem nie występuje aż do wyłączenia pojazdu,ale ręcznie bo miedzy czasie system start stop może gasić i uruchamiać samochód i wszystko jest w normie.

Miałem z innym autem ( diesel) podobny problem a okazało się ze miał złe odczyty z kolektora ssącego ( przepławka głupieje) i głupiała cala elektronika i po restarcie działało wszystko do czasu OK aż do następnego błędu.

na czwartek umówiony jestem w  ASO, ale dzisiaj wróciłem z pracy i błąd zniknął auto pracuje normalnie, zobaczymy co będzie do czwartku. Jak coś będę wiedział to napisze .

Po diagnostyce w ASo wyszło że do wymiany jest czujnik ciśnienia doładowani oraz czujnik ciśnienia serwa, ale na razie zostały wgrane nowe nastawy i  problemu nie ma zobaczymy jak długo. 

Robili to w ASO ale niestety dzisiaj już problem się ponownie pojawił..  Wymienię czujniki i zobaczymy.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.