Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
antipaxos

octavia 3 Octavia III 2.0 tdi 184 ps l&k czy warto?

Recommended Posts

Witajcie Panowie. Mam możliwość zakupu Octavii III 2.0 TDI 184PS L&K 4x4 DSG. Auto wyprodukowane 10.04.2015 na rynek niemiecki, obecnie (rzekomo) ma 120k km i mam ofertę sprzedaży za 65000 PLN. Wydało mi się trochę mało, bo szukałem takich na mobile.de i ceny (jak ja patrzyłem) oscylowały raczej w granicach 18-20tys. €. Posiadam raport z VINu, w załączniku. Wyglada, ze przebieg autentyk i bez historii większych, bo wszystko w ASO.  Co myślicie? Jest gdzieś „haczyk”? Auto jest już w PL, mam oglądać w czwartek. Podobno posiada jedynie drobne otarcia. Na co uważać? Trochę się martwię tym, ze jeśli auto jest Ok to i tak np może DSG niedługo paść. 

7B7D8A93-1B25-4AB2-99EC-F9EFCC767AE5.jpeg

Reklamy dla niezalogowanych

Czyli odejmując zarobek handlarza, koszty transportu i hot doga na Orlenie to to auto musiało kosztować w DE około 13.000 euro.

Czyli jakieś 5 tysięcy taniej niż takie na mobile.de, z tego co mówisz. Chyba to odpowiada na Twoje pytanie 🙂

@Kamil RS230 na pewno masz rację. Ja też bym nie przekreślał takiego auta, ale tak jak mówisz trzeba je dobrze "przetrzepać" najlepiej u zaufanego mechanika lub w ASO, bo cena jest atrakcyjna. L&K +DSG+4x4 to poszukiwane kombo, może ten diesel zaniża trochę cenę, ale jeżeli rzeczywiście zapłacił za niego około 13k ojro to trzeba być uważnym 🙂

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Reklamy dla niezalogowanych

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team