Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Czy ktoś ma informacje lub schemat jak najlepiej zdemontować liczniki (te przed kierownicą) w Octavia III 2018 FL?

Jakieś skrzypienia dochodzą do mnie na poprzecznych nierównościach, mam wrażenie że zza liczników lub licznik pracuje na swoich mocowaniach, jak naciskam na niego (obwódkę plastikową) to wydaje z siebie te właśnie dźwięki które słychać.

Chciałbym go obłożyć w miarę możliwości pianką (niegruba o strukturze otwartej) co powinno go ustabilizować jak się telepie i opiera o inne twardsze elementy w otworze.

Z tego co zauważyłem licznik ma u góry dwa zaczepy (być może tam są luzy) i 2 wkręty u dołu.

Podejrzewam że demontaż tej drobnej osłony pomiędzy licznikami a kierownicą uwidoczni mi dostęp do wkrętów ale jednocześnie mogę się bardzo mocno mylić.

Jak ktoś ma z tym doświadczenie to proszę o pomoc, nie chciałbym niepotrzebnie czegoś połamać.

s-l1600.jpg

listwa_licznikow.jpg

Sprawdź mocowanie wydechu - u mnie tez tak skrzypiało tylko, ze tak jakby z panelu środkowego. Sprawdziłem i na środku mocowanie tlumnika nie było w ogóle włożone w tuleje od nowości. 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Reklamy dla niezalogowanych

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team