Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Cześć Wszystkim. 

Jakoś nie zauważyłem aby na forum, ktokolwiek poruszał ten temat. Na pewno wielu  z nas posiada ksenonki w autkach a jeszcze inni także  bi-ksenony z ASF. 

Jakie są Wasze doświadczenia odnośnie wymiany źródeł tego światła ?  Na jakie już zmienialiście i jak one wypadają przy fabrycznym oświetleniu? 

Wpadły mi w oko ostatnio palniki  Osram D3S Night Breaker Laser Xenarc  ..ale cena to nie chyba a na pewno z kosmosu a nawet z innej galaktyki jest...prawie 800 z ł za komplet 2 sztuk.  

Ja przejechałem około 50 tyś na fabrycznych palnikach, z czego ogromną większość wieczorami lub w nocy na zautostradach. Czy mijania czy  drogowe, świecą te same lampy tak więc powoli, przymiarka do nowych. Ja MUSZĘ mieć najlepszą widocznosć zwłaszcza po zmroku i w czasie deszczu. Trasy  długie i przeważnie po zmroku, dlatego szukam najlepszego wariantu. 

Reklamy dla niezalogowanych

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.