Skocz do zawartości

Historia edycji

pabloCUPA

pabloCUPA

W silnikach ze zmiennymi fazami problem jest z synchronizacją wałków. Może w naszych też tutaj jest problem.. ale jaki skoro nie ma zmiennych faz a wałki połączone są kołami zebatymi. Wkurza mnie to palenie. Takie auto to powinno palić na dotyk zawsze a nie kiedy mu się chce. Zauważyłem że jak tak kreci dlużej to ciężko ma.Nie ma wgl paliwa wtedy na rozruch. Bo jak zas szybko odpala to potrafi zrobic to za jednym suwem. Coś go w takim razie nie puszcza raz na czas ale co... zauwazyłem tez że jak odpali normalnie szybko to ładnie wskoczy na obroty i zejdzie, a jak zakreci dłużej i już złapie to wejdzie na obroty ale jest jakby chwilowo niespokojny, zdarzylo się że zafalował jakby lekko obrotomierzem... zagadka.. nie wierze że nikt tego nie rozwiązał.. pewnie rozwiązał ale się nie pochwali.. tyle szpeców jest w pl to aż dziwne by było.. 

pabloCUPA

pabloCUPA

W silnikach ze zmiennymi fazami problem jest z synchronizacją wałków. Może w naszych też tutaj jest problem.. ale jaki skoro nie ma zmiennych faz a wałki połączone są kołami zebatymi. Wkurza mnie to palenie. Takie auto to powinno palić na dotyk zawsze a nie kiedy mu się chce. Zauważyłem że jak tak kreci dlużej to ciężko ma.Nie ma wgl paliwa wtedy na rozruch. Bo jak zas szybko odpala to potrafi zrobic to za jednym suwem. Coś go w takim razie nie puszcza raz na czas ale co... zagadka.. nie wierze że nikt tego nie rozwiązał.. pewnie rozwiązał ale się nie pochwali.. tyle szpeców jest w pl to aż dziwne by było.. 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team