Skocz do zawartości

Historia edycji

rzymek28

rzymek28

W dniu 31.03.2023 o 09:51, rzymek28 napisał(a):

Silnik 2.0 TDI CUPA 184KM po programie na 215KM, skrzynia automatyczna

Wymieniałem u siebie czujnik ciśnienia paliwa i regulator ciśnienia paliwa dwa miesiące temu, nowe części OE VW. Zimą było ok, zrobiło się cieplej i problem powrócił, więc raczej nie tędy droga.

Wrócę do domu to podeślę dokładne numery części, abyście nie popełniali mojego błędu.

Chociaż na forum VW komuś to pomogło, proszę wpiszcie w google "Wymiana czujnika ciśnienia w B7 2.0TDI (może też1.6TDI)" - pierwszy link i w tym temacie jest opis co człowiek z problemem identycznym jak nasz zrobił u siebie i co pomogło.

U mnie nie pomogło, a wymieniłem i czujnik i regulator.

Podrzucam numer części regulatora ciśnienia jaki obecnie siedzi u mnie.

Do numerów części czujnika ciśnienia nie mogę się dokopać, jednak rocznikowo będzie podobnie jak z regulatorem, produkcja nie niżej niż 2022.

 

 

1ACBD64D-4184-4A0E-805A-D885EFD0A167.jpeg

rzymek28

rzymek28

W dniu 31.03.2023 o 09:51, rzymek28 napisał(a):

Silnik 2.0 TDI CUPA 184KM po programie na 215KM, skrzynia automatyczna

Wymieniałem u siebie czujnik ciśnienia paliwa i regulator ciśnienia paliwa dwa miesiące temu, nowe części OE VW. Zimą było ok, zrobiło się cieplej i problem powrócił, więc raczej nie tędy droga.

Wrócę do domu to podeślę dokładne numery części, abyście nie popełniali mojego błędu.

Chociaż na forum VW komuś to pomogło, proszę wpiszcie w google "Wymiana czujnika ciśnienia w B7 2.0TDI (może też1.6TDI)" - pierwszy link i w tym temacie jest opis co człowiek z problemem identycznym jak nasz zrobił u siebie i co pomogło.

U mnie nie pomogło, a wymieniłem i czujnik i regulator.

Podrzucam numer części regulatora ciśnienia jaki obecnie siedzi u mnie.

Do numerów części czujnika ciśnienia nie mogę się dokopać, jednak rocznikowo będzie podobnie jak z regulatorem, produkcja nie niżej niż 2022.

 

DC9E8050-9DD7-4CE4-8AB2-1E58353A3DF6.jpeg

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team