Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Daniel88

octavia 3 Asysten parkowania - przód

Recommended Posts

Panowie, krótkie i szybkie pytanko. Mam O3 FL MY2019 i nie mogę rozgryźć sposobu działania asystenta parkowania z przodu. Tzn. jakiś czas temu miałem problem, że przy dojeżdżaniu do przeszkody był sygnał dźwiękowy, a nie było wizualizacji. Nie wiem, czy coś naklikałem, czy nie, samo się naprawiło i był komplet - tzn wizualizacja +dźwięk + podświetlał się przycisk P koło skrzyni biegów. Wczoraj natomiast samochód znów zaczął inaczej działać, tzn. jest wizualizacja, przycisk P na konsoli się podświetla ale brakuje sygnalu dźwiękowego, natomiast jak sam wymuszę włączenie asystenta parkowania wduszając przycisk P koło skrzyni biegów, to znów jest wszystko. Może coś robię źle ? 

Jeżeli zły dział, to z góry przepraszam, jednak uznałem, że to bardziej nieumiejętne użytkowanie niż usterka. 

Reklamy dla niezalogowanych

Cos musi być nie tak u mnie za każdym razem jak auto zaczyna się toczyć do przodu uaktywniają się czujniki przycisk i wizualizacja tak samo jak wrzuce wsteczny działa wszystko

Przy wstecznym też jest wszystko ok, odpala się wizualizacja, kamerka i dźwięk, problem jest z przodu. Dzisiaj pogrzebie coś, może coś znajdę. 

u mnie jest tak, ze gdy zrzucę wsteczny to czujniki i wizualizacja dział. Natomiast przy jeździe do przodu (nie podczas parkowania gdzie zmieniasz kierunek jazdy) tylko gdy dojeżdżasz do przeszkody np ściany budynku to najpierw załącza się wizualizacja, a gdy podjedziesz bliżej sygnał dzwiękowy.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.