Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
Zaloguj się, aby obserwować  
ANGELO00

szukam pytanie o części

Recommended Posts

Cześć,

w mojej skodzie szykuje mi się większy remont, mam do wymiany tarcze i klocki, dobrze byłoby zmienić akumulator i do tego nawet wycieraczki mi się sypią. Szykuje się więc spory wydatek i nie wiem skąd najlepiej ogarnąć części. Mój mechanik strasznie zdziera, a nie chcę wydawać majątku. Szwagier mi polecił economy parts, ale on jeździ VW. Ktoś z was zamawiał tam części? Warto?

Up, interesują mnie tarcze i klocki. Dodam, że chodzi o opcje bez ekscesów cenowych.

Edytowano przez bujor

A długo na nich jeździsz? Jak w porównaniu z droższymi opcjami? Nie ma jakiejś lipy dlatego, że taniej? Nie chciałbym po miesiącu musieć znowu zmieniać. ?

Mam u siebie w skodzie już dłuższy czas, założyłem, bo kiedyś kumpel mi ich polecił. Ostatnio zmieniłem też na brecka w fiacie żony. Wszystko pięknie - hamuje elegancko i nie ma żadnego piszczenia. Będę się ich już trzymał, bo jestem zadowolony. 

• Lubię to 1

Piękne dzięki za opinie! Jeszcze jedno szybkie pytanie. Montowałeś ich klocki z tarczami innej firmy?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team