Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
Zaloguj się, aby obserwować  
Mariusz Octavia III

octavia 3 Gryzoń niespodzianka

Recommended Posts

Witam. Nietypowa sytuacja dziś mnie spotkała i opisuje to bo może się komuś przydać. Rano po odpaleniu auta zapaliła się kontrolka świec żarowych i podczas jazdy migała. Mówię czujnik stopu do wymiany bo kiedyś tak miałem w leonie i A4 ale nie, tym razem było inaczej. Stop działał. Auto jakoś mocy nie miało. Pojechałem do kumpla do warsztatu podpielismy skode pod kompa i okazało się że turbo nie chodzi jak trzeba. Po otworzeniu maski okazało się że jakiś gryzoń pogryzl mi przewód podciśnieniowy od turbo. Wymienilismy przewód i jest git kontrolka nie świeci a auto śmiga jak należy. Także różne mogą być przyczyny gdy świeci i miga kontrolka od świec zarowych. Bo już myślałem że będą koszty a tu jakaś Kuna czy inne diabelstwo upodobalo sobie właśnie ten jeden przewód ?

• Lubię to 1

Miałem już tak dwa razy w tym roku w lipcu i sierpniu. Zapomniałeś dodać że jechać się nie da bo auto ledwo się rozpędza.
Coś sobie upodobały ostatnio te kabelki.

Proponuję profilaktycznie w Norauto kupić za 9.99pln kulkę na kuny. Chwilowo mam spokój pod maską.

Witam

Przewody podciśnienia robione są ze skrobi kukurydzianej... dwukrotnie wymieniał wem O2 i tyle samo w O3 - repelent działa tylko trzeba go odświeżać co kilka miesięcy.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.