Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Bart Pie

octavia 3 Problem z elektryczną klapa bagażnika

Recommended Posts

Reklamy dla niezalogowanych

Czy udało Ci się rozwiązać problem z klapą? Moja kompletnie oszalała 😕

Tak mi.... Połamane kable... Można lutować jak jest jeszcze co. Ja miałem połamane już prawie przy samej obudowie i nic się nie dało zrobić.

Zamiennik za dwie szt 1700pln.

Kombinuje czy dało by radę z jakiegoś innego auta założyć po zmianie kabelków.

Udało mi się dostać z SUPERB, wtyczka inna ale kolory kabli i reszta wszystko ok.

Będę przekładał, dam znać co z tego wyjdzie

Lipa :(, fakt, że te z Superba są o ok. 1,5cm. krótsze i większa średnica to zamontowałem w bagażniku, kable polutowałem do starej wtyczki i nie działa :(, podnosi i opuszcza klapę po ok. 1cm. i za każdym razem trzeba wciskać guzik.

Okazuje się, że sterownik jest inny i komputer go nie widzi - nie ma szans go zaadaptować.

Także niestety trzeba szukać typowo z Skody Octavi 😞 - a cena zaporowa.

Znalazłem film jak można naprawić te siłowniki ale czapki z głów kto się tego podejmnie :(, może jak będę na emeryturze i będę miał czas to się zabiorę za to 🙂

Nie masz szans aby z SUBERB pasowały do octavi. Inny sterownik w komputerze itp. w tej chwili o podłączeniu tych siłowników z SUPERB jest błąd w komputerze, którego nawet serwis nie potrafi wykasować :(.

Podjąłem decyzję, że zakupie gazowe siłowniki 

https://allegro.pl/oferta/automatyczne-otwieranie-bagaznik-skoda-octavia-iii-9470704277?snapshot=MjAyMC0xMS0wM1QwOTo1ODoyNi43NjBaO2J1eWVyOzViMzkwZTc5NTRhNThiM2I0MjE3NTRmZmMyODYwYjc2OGZhYzBjNGFkYzZmMzViMGJlZDcwZWE3NjM0NThiYzg%3D

Ja czekam na zamienniki. Koszt ok 1700pln za dwa. Mają być dostępne w okolicach stycznia lutego.

no to daj znać. Też pisałem do tego samego sprzedającego i też mi powiedział, że będzie w styczniu :), także zobaczymy co to będzie

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.