Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
Zaloguj się, aby obserwować  
Labradore

octavia 3 zmiana wyświetlacza bolero na nowszy model: 5E0919605H BIO -->>5E0919605N BIO

Recommended Posts

witam Panowie,

zmieniłem wyświetlacz bolero 5E0919605H BIO, na nowszy model 5E0919605N BIO, wszystko chodzi tak samo jak w stary,, z jedna mała różnica a konkretnie nie działa klawisz app, ponieważ w starym modelu w tym miejscu jest klawisz sound, i moje pytanie brzmi: czy mozna w tym nowym modelu jakos uaktywnic klawisz app, lub go jakoś zakodować tak aby działał poprawnie czyli włączał menu smartlink?? stary.thumb.jpg.a99cd0d500938e2b70deae8c60cd93b9.jpg

nowy.jpg

Edytowano przez Labradore

Reklamy dla niezalogowanych
16 godzin temu, balard12 napisał:

APP nie będzie działał dopóki nie aktywujesz sobie Smartlinka - kodowaniem nic nie zdziałasz.

tak, natomiast powinien po wciśnieciu pokazac sie komunikat "w celu aktywacji funkcji smartlink skontaktuj sie z dilerem", natomiast u mnie po prostu nic sie nie dzieje

14 godzin temu, pab567 napisał:

Działa od softów 0300 w górę

a czy majac soft 0241 moze zaktualizowac do 03...?? no własnie jaki numer konkretnie, dzieki pozdr

i kolejne pytanie, czy po aktualizacji softu na 03...., bedzie mozna sterować klimatyacja z poziomu radia??

@Labradore jak masz 0241 to naciskanie APP nie będzie miało ŻADNEGO efektu - bez względu na to czy SamrtLink jesk aktywny czy nie. Ten klawisz działa dopiero od sfotów 0300 w górę - jak SmartLink jets aktywny to go uruchamia, jak nie to wyświetl akomunikat o którym pisałem.

Normalnie nie da się zaktualizować softów 02xx do niczego innego niż 02xx. W tej chaili pracuję nad tym żeby sie dało to zrobić ale to wymaga przysłania jednostki do mnie nas stół no i ni ukrywam że będzie kosztować ładnych kilka stówek

to daj znac jak juz bedzie można, to moze sie zdecyduje w zalezności ile tych ladnych stówek bedzie:)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.