Skocz do zawartości

O3 Active - schowek na okulary, multifunkcja, tempomat - retrofit


bob_best

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

chwilę mnie tutaj nie było, ale kupiłem drugą O3 - wersja Active więc bez szału w porównaniu choćby do mojego Ambition+Amazing.

Rozważam dołożenie kilku rzeczy których szczególnie mi brakuje:

1) schowek na okulary - sam panel w podsufitce wygląda jak w moim drugim aucie (zdjęcie poniżej), ale tutaj brak schowka - jest element nieruchomy (podejrzewam zaślepkę) - czy wystarczy wyjąć zaślepkę (podważyć??) i kupić schowek jak w linku? Czy trzeba coś więcej rozbierać?

https://allegro.pl/oferta/schowek-na-okulary-octavia-iii-karoq-seat-ateca-9125017960

oct5.jpg.1b1d45b86ffbc25fc6d3be6bbaf3d954.jpg

2) Tempomat i multifunkcja - nie wiem ile to zabawy i jakie koszty muszę liczyć - auto w wersji Active, MY16, z wyposażenia ekstra ma grzane fotele; kiere i gałę w "skórze", czujniki przód i tył; radio jakieś podstawowe (Swing?) z bluetooth, licznik Maxi-dot zwykły (sterowanie jest obecnie w prawej manetce); klima manual - może to wskaże czy trzeba wymieniać jakieś sterowniki, etc.

1062113978_alphabetzdjcie7.png.f12d66efd1171b69bbfc16d857d16735.png

Znalazłem sterowanie do kierownicy:

https://allegro.pl/oferta/multifunkcja-skoda-octavia-superb-3-iii-3v0919719a-9697274450

Zakładam, że przy multifunkcji można kupić już normalne manetki z tempomatem, bo sterownie komputerem będzie z kiery? Na co zwracać uwagę przy szukaniu manetek?

Co trzeba jeszcze do tego dokupić? Dużo jest cyrku z programowaniem?

@rrobert - nie ukrywam, że liczę na Twoją wypowiedź - w mojej niebieskiej umiałeś wyczarować to co chciałem (może jeszcze pamiętasz choć sporo czasu minęło :)).

Edytowane przez bob_best (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team