Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bob_best

octavia 3 O3 Active - schowek na okulary, multifunkcja, tempomat - retrofit

Recommended Posts

Cześć,

chwilę mnie tutaj nie było, ale kupiłem drugą O3 - wersja Active więc bez szału w porównaniu choćby do mojego Ambition+Amazing.

Rozważam dołożenie kilku rzeczy których szczególnie mi brakuje:

1) schowek na okulary - sam panel w podsufitce wygląda jak w moim drugim aucie (zdjęcie poniżej), ale tutaj brak schowka - jest element nieruchomy (podejrzewam zaślepkę) - czy wystarczy wyjąć zaślepkę (podważyć??) i kupić schowek jak w linku? Czy trzeba coś więcej rozbierać?

https://allegro.pl/oferta/schowek-na-okulary-octavia-iii-karoq-seat-ateca-9125017960

oct5.jpg.1b1d45b86ffbc25fc6d3be6bbaf3d954.jpg

2) Tempomat i multifunkcja - nie wiem ile to zabawy i jakie koszty muszę liczyć - auto w wersji Active, MY16, z wyposażenia ekstra ma grzane fotele; kiere i gałę w "skórze", czujniki przód i tył; radio jakieś podstawowe (Swing?) z bluetooth, licznik Maxi-dot zwykły (sterowanie jest obecnie w prawej manetce); klima manual - może to wskaże czy trzeba wymieniać jakieś sterowniki, etc.

1062113978_alphabetzdjcie7.png.f12d66efd1171b69bbfc16d857d16735.png

Znalazłem sterowanie do kierownicy:

https://allegro.pl/oferta/multifunkcja-skoda-octavia-superb-3-iii-3v0919719a-9697274450

Zakładam, że przy multifunkcji można kupić już normalne manetki z tempomatem, bo sterownie komputerem będzie z kiery? Na co zwracać uwagę przy szukaniu manetek?

Co trzeba jeszcze do tego dokupić? Dużo jest cyrku z programowaniem?

@rrobert - nie ukrywam, że liczę na Twoją wypowiedź - w mojej niebieskiej umiałeś wyczarować to co chciałem (może jeszcze pamiętasz choć sporo czasu minęło :)).

Edytowano przez bob_best

Reklamy dla niezalogowanych

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.